Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler

İLÇE İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI YAPILDI

geyve-ilce-idare-sube-baskanlari-toplantisi- (002)Geyve  Kaymakamı İlyas Memiş Başkanlığında İlçe İdare Şube Başkanları toplantısı yapıldı.

5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 40 ıncı maddesi gereği yapılan İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında, İlçe İdare Şube Başkanlarının (Kamu Kurum ve Kuruluşları Yöneticileri) tamamının katılımı ile gerçekleştirildi.

Geyve ilçesinde 2015  yılı içinde tamamlanmış ve 2015 yılında  halen devam etmekte olan kamu yatırımları ile kamu birimleri tarafından yapılan çalışmalar genel olarak değerlendirildiği İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı, gündemde ki diğer konuların görüşülmesiyle tamamlandı.

İlçe Kamu Kurum ve Kuruluşları Müdürleri yaptıkları çalışmalar ve kurumları ile ilgili kısa bilgileri verdiği toplantı, Kaymakam İlyas Memiş’in toplantıya katılan kurum müdürlerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etmesiyle sona erdi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1735 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle