Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Aralık 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet

Geyve’de İlçe Güvenlik Toplantısı yapıldı

geyve-ilce-guvenlik-toplantisi-3Geyve’de İlçe Güvenlik Toplantısı yapıldı.

Geyve halkının daha güvenli ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla, Geyve Kaymakamı İlyas Memiş’in öncülüğünde İlçe Güvenlik Toplantısı yapıldı.

Her ay düzenli olarak yapılması planlanan toplantıya Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Jandarma Komutanı R. Gökhan Civek, İlçe Emniyet Müdürü Uğur Duman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, GESOB Başkanı İsmail Bulur, ilgili daire amirleri ve merkez mahalle muhtarları katıldı.

Başta ilçe pazarının kurulduğu Perşembe günleri olmak üzere ilçe merkezinde yaşanan trafik ve park sorunu, motosiklet sürücülerinin denetimi ve motosiklet hırsızlıklarının önlenmesi, okullarımıza taşıma sistemi ilen gelen öğrencileri okullarına bırakan servislerin okul çıkışına kadar park edebilmeleri için bir alan belirlenmesi ve servislerin bu alanlara yönlendirilmesi, perşembe günleri kurulan hafta pazarında denetimlerin yapılması, İlçemizde MOBESE kamera sistemi kurulması çalışmaları ile uyuşturucu kullanımı (bonzai vs) ile mücadele konuları görüşüldü.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1898 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de İlçe Güvenlik Toplantısı yapıldı için 2 Yorum

  1. hilmi dedi ki:

    öncelikle yetkililer sorumluluk alıp çeltikler mahallesindeki azılı hırsızları ve uyuşturucu satıcılarını içeri tıkmalı. çok iyi roman kardeşlerimiz de var. ama onların yüzünden hepsi potansiyel suçlu görünüyor. jandarma yanında ama nafile…

  2. vatandaş dedi ki:

    abart egsoz araçlar, deli gibi çılgın gibi son sürat giden çin malı motorlar… tüm kuralları ihlal eden elhliyetiz roman araçları… evet epey bir güvenli memleketteyiz.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle