Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Aralık 2011 | Geyve, Manşet

Geyve İlçesi merkezi ve köylerinde bir çok eve ve iş yerine girerek hırsızlık yapan şebeke, İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin başarılı çalışmaları sonucu yakalandı.

Alınan bilgilere göre; Ş.Ö, Y.T, K.K, oluşan hırsızlık şebekesi ilçe merkezi ve köylerinde hırsızlık yaptı, tespitlere göre Pamukova İlçesinde bile hırsızlık olaylarına karışıldığı anlaşıldı. Şebeke en son Tepecikler mahallesinde F.Ö ve O.Ö e ait evi soydu.

İlçe Emniyetinin ısrarlı çalışmaları sonucunda şebeke çalıdıkları ile yakalandı.

Çıkarıldıkları mahkeme sonucunda; Ş.Ö. tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı, Y.T. ve K.K. tutuklanarak ceza evine koyuldu.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1824 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Hırsızlık Şebekesi Çökertildi… için 1 yorum

  1. necdet acet dedi ki:

    bunlara en ağır cezayı vereceksin bakalım bir daha hırsızlık oluyomu biz çalışıcaz kazanacaz bunlar çal ye oh ne ala ne memleket Kur’an da geçen hükme göre hareket etti Osmanlı cettimiz hırsızlık olmuyodu ne diyo Yüce Kur’an önce sağ el bilekten tekrar çalarsa sol el bilekten kesilir bizi Yaratanın emri O biliyo herşeyi bizler affına sığınalım.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle