Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve’de Hasat Bereketi.Cemaat Akın Etti

Hasat bereketi

Ayva’nın başkenti olan Geyve’de Cuma namazından çıkan cemaat dalından yeni kopmuş üzüm, erik ve şeftaliye akın etti.

CEMAAT AKIN ETTİ

Türkiye’de büyük ses getiren ve Geyva markasıyla tanınan Geyve ilçesinde hasat dönemi başladı. Geyve’de başta üzüm olmak üzere şeftali ve erikte hasatlar yapılıyor. Bu sene hasat bereketi yaşanan ilçede sabah saatlerinde tarladan dalından toplanan ürünler ilçenin dört bir yanında müşterilerine ulaştırılıyor.

Merkez cami önünde açılan tezgaha ise Cuma çıkışı cemaat yoğun ilgi gösterdi. Daha dalından yeni toplanan ürünler kısa sürede satıldı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2012 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de Hasat Bereketi.Cemaat Akın Etti için 2 Yorum

  1. muallim54 dedi ki:

    Yeni kopmuş üzüm, erik ve şeftaliyi cami önünde satacaklarına belediye ürünlerini satacak yer gösterip orada satsalar daha iyi olur. Öte yandan manavlar vergi verirken cami önünde satış yapan vatandaş devlete beş kuruş vergi vermiyor. Geyve’de zabıta herhalde görmezden geliyor.

  2. muallim54 dedi ki:

    Yeni kopmuş üzüm, erik ,armut ve şeftaliyi cami önünde satacaklarına belediye ürünlerini satacak yer gösterip orada satsalar daha iyi olur. Öte yandan manavlar vergi verirken cami önünde satış yapan vatandaş devlete beş kuruş vergi vermiyor. Geyve’de zabıta herhalde görmezden geliyor.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle