Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Geyve’de de Görev Yapmıştı. Tarım İl Müdür Yardımcısı Oldu

2015 yılında Geyve İlçe tarım ve Orman müdürlüğünde görev yapan 3 yıldan bu yanada Pamukova İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü görevini yürüten Ümit Erol Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İl Müdür Yardımcısı görevine atandı..

Pamukova İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ümit Erol İlçede göreve başlamasıyla birlikte ilçedeki çiftçilerin, muhtarların, esnafın ve Pamukova halkının gönlünü kazanmış, yaptığı projelerle kurumunu başarılı bir şekilde temsil etmişti.

Yörenin insanı olması nedeni ile çiftçilerin derdinden anlayan onların sorunlarına gerek kendi kurumunda, gerek diğer kurumlarda çareler arayan vatandaşla iletişim bağını her zaman güçlü tutmuştu. Sürekli çözüm odaklı bir görev anlayışıyla hizmet sunan Ümit Erol yaptığı başarılı çalışmalar sonunda Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İl Müdür Yardımcılığı görevine atandı..

Ümit EROL Kimdir?

1986 yılında Pamukova’da doğmuştur. İlköğrenimini Hayrettin Köyünde, Lise öğrenimini 2004 yılında Söke Ziraat Teknik Lisesinde, Yüksek Öğrenimini sırasıyla Gazi Üniversitesi Endüstriyel Sanatlar Eğitim Fakültesi Endüstriyel Teknoloji Öğretmenliği ve Ahi Evran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji Bölümünde Fakülte Birincisi olarak tamamlamıştır. Yüksek Lisansını 2018 yılında Ahi Evran Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Tarımsal Biyoteknoloji Anabilim Dalında tamamlamıştır.

2006 yılında Kırşehir-Akpınar İlçe Tarım Müdürlüğünde Ziraat Teknisyeni olarak göreve başladı. 2012 yılında Ziraat Teknikeri, 2014 yılında Ziraat Mühendisi olarak görev yaptı. 2015 yılında Sakarya-Geyve İlçe Müdürlüğünde görev yapmakta iken 2016 yılı Şubat ayından itibaren Pamukova İlçe Müdürlüğü görevinde bulundu.

1292 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle