Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Yaşam

Ramazan Eğlencesinin İkincisi Cuma Akşamı

Ramazan Çoşkusu Sürüyor.

Geyve Belediyesi tarafından ilki geçtiğimiz hafta yoğun bir katılımla izlenen Çocukları coşturan, coştururken öğreten Ramazan Etkinliklerinin ikincisi yarın akşam yapılacak.

Geyve Belediyesinin Ramazan’ın manevi atmosferini ve coşkusunu yediden yetmişe ilçe sakinlerine yaşatmak için yaptığı programların ilki gerçekleştiriliyor. Bu Ramazanda Geyve’li çocuklar  18-25 Mayıs ile 1-8 Haziran tarihlerinde kendileri için özel hazırlanan alanlarda Ramazan’ın neşesini doyasıya yaşayacak.İlki geçtiğimiz hafta yapılan etkinliğin ikincisi 25 Mayıs 2018 Cuma akşamı Cumhuriyet Meydanında yapılacak.

Geyve’de yarın akşam düzenlenecek Ramazan şenliği bölümünde  ” Hacivat-Karagöz, Palyaço gösterileri, Çocuk yarışmaları, Aşuk-Maşuk, Keloğlan, Nasrettin Hoca, İbiş-Memiş, Disney karakterleri, Çoçuk mini disco, Ateşbaz Şhov gösterileri yer alırken programlarda çocuklara  Pamuk şekeri ve allı güllü macunu ikramı yapılacak.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; bu yıl da Geyve’de bu yılda çoçuklarımıza unutulmaz bir Ramazan yaşatmaya devam ediyoruz. Ailelerimiz ve çocuklarımız gönüllerince eğlenecek. Hemşerilerimiz hem geçmiş Ramazanları yâd edecek hem de eğlenecek .Yarın akşam ki Ramazan etkinliğimiz Geyveli hemşerilerimiz için sahne alacak.Ramazan ayının manevi havası içinde insanımızın damağında tatlı bir tat bırakalım, çocuklarımıza tatlı bir anı olsun düşüncesi ile bu etkinlerde binlerce insanımızı bir araya getiriyoruz. Geyve Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek Ramazan etkinliklerimize tüm ailelerimiz bekliyoruz.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1565 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle