Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ağustos 2018 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Geyve’de Bayramlaşma..

Geyve’de Bayramlaşma.

Geyve Kaymakamlığı ile Geyve Belediyesinin birlikte düzenlediği Kurban Bayramı Bayramlaşma programı  Şehit Şenol Kamış meydanında gerçekleştirildi.

Bayramlaşma programına Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Protokolü, Kamu Kurum ve Kuruluş Yetkilileri, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları, Muhtarlar, Meclis Üyeleri, TÜSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, APEK Başkanı Sabahattin Karasakal  ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayramlaşma programında duygularını paylaşan Geyve Kaymakamı İlyas Memiş; “İnsanları sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyemizle birlikte her sene düzenlenen bayramlaşma programımızı bu yılda düzenledik.Geyveli hemşerilerimiz başta olmak üzere tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu bayramlara hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.

Belediye Başkanı Murat Kaya ise; “Sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı Kurban Bayramına kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Her sene olduğu gibi bu sene de ilçe protokolümüz ve halkımızla bayramlaşma programında bir araya geldik. Bu vesileyle, sevgili Geyve’li hemşerilerimin, sivil toplum kuruluşlarının, şehit yakınları ve gazilerimiz ile değerli basın mensuplarının Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Geyve Şehit Şenol Kamış meydanında başlayan bayramlaşma programı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaret edilerek tamamlandı.

Ercan Demir-Geyvemedya.com

2475 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle