Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

Geyve’de 3 mahalleye daha bol su

Geyve’ye bağlı üç mahalleyi daha sağlam altyapı ile buluşturacaklarını belirten SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “İlçemize bağlı Hırka, Sarıgazi ve Eşme Mahallerimizde de yeni bir içmesuyu projesi başlatıyoruz. Bölgede 13 kilometre içmesuyu hattı inşa edeceğiz. Proje için 30 Ocak Pazartesi günü ihaleye çıkıyoruz. Hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Geyve’ye bağlı Hırka, Sarıgazi ve Eşme Mahallelerini kapsayan içmesuyu projesi için ihaleye çıkacaklarını açıkladı. Rüstem Keleş, “Hazırladığımız proje kapsamında Geyve ilçemize bağlı üç mahallemizi daha sağlıklı ve bol içmesuyu ile buluşturuyoruz. Hırka, Sarıgazi ve Eşme Mahallelerimize yapacağımız yatırım ile bölgede 13 kilometre içme suyu hattı inşa edeceğiz. Proje için 30 Ocak Pazartesi günü ihaleye çıkıyoruz. Hemşerilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Söz verdiğimiz gibi şehrimizin hiçbir noktasında, hiçbir mahallesinde altyapı anlamında sorun yaşanmaması adına çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Bu kapsamda Geyve ilçemize bağlı Hırka, Sarıgazi ve Eşme Mahallerimizde de yeni bir içme suyu projesi başlatıyoruz. Bölgede inşa edeceğimiz 13 kilometrelik yeni içme suyu hattı ile söz konusu mahallelerimizde zaman zaman yaşanan yetersizlik problemini ortadan kaldıracağız. Projemiz tamamlandığında Geyveli hemşerilerimiz içme suyu anlamında hiçbir sorun yaşamayacaklar. İhalemizi 30 Ocak Pazartesi günü gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2227 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle