Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Geyve Ülkü Ocaklarından Teşekkür;

geyve-ulku-ocaklari-bayir-bucak-turkmanlerine-yapilan-yardim-tesekkuru- (3)Geyve Ülkü Ocakları tarafından Türkmen soydaşlarımız için Geyve ilçesinde başlatılan yardım kampanyası sona erdi.

Geyve Ülkü Ocakları Bayır Bucak Türmenlerine yardım çağrısı adı altında yapılan yardım kampanyasına destek veren Geyvelilere teşekkür mesajı yayınladı.

Tarih boyunca ismi Türk kendileri Türk olan, yurtlarinda kimliklerini yitirmeden, asimile olmadan inatla Türk töresine göre Suriye devletine de ihanet etmeden amaçları sadece öz yurtlarında İlay-ı kelimetullah ‘ın rızasını gözeterek yaşamak olan vatan kavramının idrakine varmış öz be öz Müslüman Türk olan dinimiz bir dilimiz bir töremiz bir soydaşlarımızın Çanakkale de verilmiş kutsal mücadelemiz kadar haklı, vatanları uğruna topraklarını terketmeyip inatla zulme baş kaldırdıkları,Dünyaya adeta ders niteliğinde çileli, sıkıntılı ama kahramanca mücadelerinde, dünyanın duyarsız kaldığı bir ortamda Ülkü Ocakları Genel Merkezi ve Geyve Ülkü Ocakları olarak başlatmış olduğumuz soydaşlarımıza yardım kampanyamızda bizlerden maddi manevi destegini esirgemeyen yardım sever Geyve’li hemrilerimize Geyve Ülkü Ocakları olarak teşekkürü bir borç biliriz.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1951 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle