Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Aralık 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

GEYVE ÜLKÜ OCAKLARINDAN TERÖRE LANET

Geyve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfi adına Başkan İlyas ÖZDEMİR İstanbul Beşiktaş’da çevik kuvvet otobüsüne yapılan saldırıya yönelik basın açıklamasında bulundu.

Başkan Özdemir Yaptığı açıklamada;

Terörün kan ve şiddetle beslenen bir insanlık suçu olduğunu bu suçu Allah korkusu olmayan vicdanı iflas etmiş kişilerin ve grupların işleyebileceğini bu eli kanlı köpekler kim olursa olsun ülkemizin refahını, huzurunu ve kardeşliğini asla bozamayacaklarını belirtti .

İster PKK , FETÖ, IŞİD, DHKP-C hangi terör örgütü olursa olsun teröre destek verenleri, yüzlerini kanlı maskeyle kapatmış iç ve dış güçlerin maşalarını nefretle ve öfkeyle kınıyoruz. Bilinmesini istiyoruz ki bu vatan topraklarında kimin gözü varsa ülkücüler olarak her zaman bizleri karşılarında bulacaklarını belirtmek istiyoruz. Bu alçak terör örgütlerine karşı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada birlikte mücadele vereceğimizin bilinmesini isteriz. Devletimizin emniyet güçlerimizin her zaman olduğu gibi bugünde yanlarında dim dik durarak vatan topraklarımızın bekası için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.

Vatan uğruna can veren Onur ve Şeref Abidesi Şehitlerimize Allah’dan rahmet kederli ailelerine baş sağlığı, yaralılarımıza acil şifalar, Emniyet teşkilatımızın her bir unsuruna baş sağlığı dileriz.

“YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE”

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1615 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle