Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mayıs 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

Geyve TL ve METEM Tiyatro Kulübü AKM de TÖRE adlı oyunu sergiledi.

Okulumuz Tiatro Kulübü bu sene 3. Sü düzenlenen Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Şenliğinde TÖRE adlı oyunu sergiledi. 3-24 Mayıs 2012 tarihleri arasında düzenlenen etkinlikte ilçemizi başarıyla temsil eden okulumuz 24 Mayıs 2012 günü düzenlenen kapanış programında katılım plaketi ve belgelerini Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Fevzi KILIÇ ın elinden aldı. Törene Tiyatro oyuncusu Savaş Barutçu ile yapılan söyleşi ile devam edildi.

Okul Müdürü Tekin BAYER : “ Okulumuz tiyatro kulübü, Sakarya Büyükşehi Belediyesi 3. Tiyatro Şenliğine TÖRE adlı oyunla katılarak ilçemizi ve okulumuzu başarıyla temsil etti. Rehber öğretmenimiz Deniz AKIN ve öğrencilerine bizi gururlandırdıkları için teşekkür ediyorum.” dedi.

 Geyve TL ve METEM Tiyatro Kulübü AKM de TÖRE adlı oyunu 29-30-31 Mayıs 2012 tarihlerinde Mehmet Akif Kültür Merkezinde oynanmaya devam edilecek olup tüm Geyve Halkı davetlidir.

2363 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle