Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Geyve SML’den Teşekkür Kahvaltısı

geyve-saglik-meslek-lisesi-tesekkur-kahvaltisi- (3)Geyve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmenleri, okullarına maddi- manevi destekte bulunan kurum amirlerine teşekkür etmek için kahvaltı düzenledi.

Geyve Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmenlerinin düzenlediği kahvaltıya; Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Emniyet Müdürü Faruk Aktı, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih Canbal, Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu, Geyve Müftüsü Ali Erhun ve Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Semih Songür katıldı.

‘EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM’

Okul Müdürü Ahmet Akkuş “Okulumuza her konuda yardımcı olan kaymakamımıza, bahçe düzenlemesinde yardımcı olan başkanımıza, bahçemize ağaç dikiminde yardımcı olan Orman İşletme Müdürümüze, mescidimizi düzenleyen müftümüze, öğrencilerimizin hastanede staj yapmalarına yardımcı olan başhekimimize, her zaman yanımızda olan Milli Eğitim Müdürümüze ve güvenliğimizi sağlayan emniyet mensuplarına teşekkür etmek için düzenlediğimiz kahvaltıya katıldığınız için çok teşekkür ederiz “dedi.

KURDELEYİ HEP BİRLİKTE KESTİLER

Davetliler, yapılan çalışmaları yerinde incelemek için; okulu ve bahçeyi gezdiler. Geyve kaymakamı İdris Akbıyık, okul bahçesine yapılan yürüyüş yolunun açılış kurdelesini keserken yaptığı konuşmada, “Okula destek olan kurum amirlerimize teşekkür ederim. Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Bey’i de tebrik ediyor, çalışmalarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Mehmet AYDOĞAN

 

 

1622 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle