Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Eylül 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve SGM’de Yeni Dönem Kayıtları Başladı

GEYVE SOSYAL GELİŞİM MERKEZİ’NDE YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve Sosyal Gelişim Merkezi’nde yeni dönem kurs kayıtları başladı. 16 Eylül Pazartesi günü başlayan kurs kayıtları 29 Eylül Pazar günü sona erecek. SGM’lerde ilk ders zili 30 Eylül Pazartesi günü çalacak.

Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Adapazarı, Akyazı, Geyve, Sapanca ve yeni inşa edilen Karasu SGM, birbirinden farklı 38 branş ve zengin içeriklerle yeni dönemde çocuklara eğitim sunmaya devam edecek. Kurslara kayıtların son tarihi ise 29 Eylül Pazar.

İlk ders 30 Eylül Pazartesi

Yeni döneme ilişkin Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Adapazarı, Akyazı, Geyve, Sapanca ve yeni inşa edilen Karasu Sosyal Gelişim Merkezlerimizde yeni dönemde zengin içerikler ve birbirinden farklı 38 branşla çocuklarımıza eğitim sunmaya devam edeceğiz. Yeni dönem kurs kayıtlarımız 16 Eylül Pazartesi günü başlayan, 29 Eylül Pazar günü ise sona erecek. İlk ders zili ise 30 Eylül Pazartesi günü çalacak. Kayıt olmak isteyen öğrencilerimiz 2 kurs seçme hakkının yanında 3. kurs olarak ‘Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi’ dersine katılabilecekler. Öğrencilerimiz başvurularını www.sakarya.bel.tr veya Geyve Sosyal Gelişim Merkezi’nden bizzat yapabilecekler. Kurslarımızda hem vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirecek, yeni arkadaşlıklar edinecek hem de öğrenmenin ayrıcalığını yaşayacak olan tüm öğrencileri Sosyal Gelişim Merkezlerinde buluşmaya davet ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

21 farklı branş

Yeni dönem branşları ise şu şekilde; Kuranı Kerim Ve Değerler Eğitimi, İngilizce, Akıl Oyunları, Drama, Satranç, Tasarım-Seramik, Resim, Karikatür, Keman, Gitar, Ukulele, Tasarım-Seramik, Kodlama Atölyesi, Becerikli Eller Atölyesi, Bağlama, Melodika, Origami, Çizgi Animasyon Atölyesi, Sahne Sanatları Atölyesi, Anlayarak Hızlı Okuma, İşaret Dili Atölyesi, Çılgın Deneyler Atölyesi.

Kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyen herkes;

Geyve Sosyal Gelişim Merkezi için (0 264) 517 10 06-07numaralarını arayabilirler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

490 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle