Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Ocak 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

Geyve Şehir Stadı Rengarenk

GEYVE STADI RENGARENK

Geyve stadı Hayrettinspor maçı öncesi rengarenk oldu.

Geyve şehir stadı, Geyvespor’un Hayrettinspor ile oynayacağı maç öncesi Geyvespor’a destek veren esnaf ve iş adamlarının afişleri ile rengarenk görüntüye büründü.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna’nın yoğun gayretleri sonrası yapılan görüşmeler neticesinde ilçe stadına asılan Geyvespor’a destek afişleri futbolcular, yöneticiler ve seyirciler tarafından da büyük beğeni topladı.

Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna; Geyvespor camiası olarak ilçe büyüklerimiz, esnaflarımız ve iş adamlarımız olarak güzel bir birliktelik yakaladık. İnşallah bu birlikteliği, bu güzelliği şampiyonluk ile taçlandırmak istiyoruz. Şampiyonluk hedefimiz için esnafımızın bu desteği bizleri, teknik yönetimimizi ve futbolcularımın motivasyonunu çok etkiledi.Şampiyonluk yolunda Geyvespor’a yapılan bu desteklerden dolayı tüm esnaf ve iş adamlarımıza şahsım ve Geyvespor camiası adına teşekkür ederek şükranlarımızı arz ediyorum, dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

2701 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle