Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Nisan 2012 | Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve

GeyveFazlıoğlu  İnşaat  Müteahhitlik Şti. güvencesiyle  Park Evleri 1” projesinden sonra  ilçede  yeni bir heyecan, ses ve kalite getireceğe benzeyen   Kapalı Spor salonu karşısında “Park Evleri 2” projesiyle yeni bir yaşam alanı ile tanışmaya hazırlanıyor.

Tepecikler Mahallesinde Devlet Hastanesi arkasında Muazzam manzarası ve havası ile 48 dairelik inşaatın biten bloklarında, kaliteli malzeme ve işçilik ile Geyvelilerin beğenisini ve güvenini kazanan Fazlıoğlu İnşaat Müteaahhitlik şti.,

“Herkes özel olmayı ister ve insanlar kendilerini ancak evlerinde özel hisseder” sloganı ile Kapalı spor salonu karşısında  ‘Park Evleri 2′ projesi ile Geyvelilere hem özel, hem güvenli hem de konforlu bir yaşamın kapılarını açıyor.

Fazlıoğlu İnşaat Müteaahitlik Şti. ayrıcalığı ile yapılan binalarda aileniz ile sağlamak istediğiniz çağdaş ve güvenli bir hayat, stresten ve şehrin keşmekeşinden uzak, sessiz, sakin, huzur dolu bir yaşam, sadece yaşanabilir bir mekanın ötesinde sıcak dostluklar, iyi komşuluklar kurabileceğiniz hayallerinizin güvenle gerçekleşeceği güzel bir yaşam “Park Evleri 2” projesinde sizleri bekliyor.

Geyve’de inşaatı devam eden “Park Evleri 1” ve temellerini attığımız “Park Evleri 2” projelerinde dayanıklılığa ve kaliteye ağırlık verdiklerinin altını çizen Yaşar Fazlıoğlu;uyguladığımız her iki projelerde çok özenle çalıştığımız ve önem verdiğimiz  projeler oldu. Bu projelerin en iyi olması için mimarlarımızla uzun süre çalıştık. Sonuçta güzel ve kaliteli bir eser ortaya çıktı. “Park Evleri 1”de olduğu gibi “Park Evleri 2” projesinden ev sahibi olanlar , sadece bir ev değil, sıcak bir yuva kadar, sağlam ve yaşanabilir bir ortam sahibi olacak, “dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

“PARK EVLERİ 1”  PROJESİ HABERİ LİNKİ

https://geyvemedya.com/park-evleri-1-projesi-yukseliyor/

İRTİBAT BÜROSU :

Cami kebir mah. Uzun çarşı Sok. GEYVE

0264 510 10 20

Yaşar FAZLIOĞLU-0533 636 04 88

Yavuz GÜL-0506 315 54 72

Halit KILIÇ-0532 687 90 40

Ali KIRŞAN-0545 568 54 54

 

5448 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve “PARK EVLERİ 2” Projesi ile Tanışıyor. için 4 Yorum

 1. fatih dedi ki:

  hayırlı olsun inş kazasız belasız biter

 2. Kemal dedi ki:

  Geyvede bu tip yatırımları görmek gerçekten güzel..
  Dağınık yapılaşmadan böyle toplu, sosyal çevre ile yeşil alanı bol yeni yaşam alanlarının oluşması ile Geyvenin çevresi dahada güzelleşecektir.

 3. ADNAN DİNÇER dedi ki:

  Kaliteli ve yaşamda kalite arıyorsanız binaların yeri ve etütleri tam olarak tescillenmiş yeri tercih ediniz.Fazlı oğlu emlağı kutluyorum.EN derin saygılarımla…

 4. yavuz dedi ki:

  bizde geyve park evlerinden bir daire aldık ve memnun kalıdık sizde geyve park 2 evlerinde dairenizi hemen alın bu fırsat kaçmaz..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle