Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Nisan 2012 | Eğitim, Geyve, Köyler, Manşet

Osmangazi İlköğretim Öğretmenleri bazı  sınıf öğrencilerinin velilerini evlerinde ziyaret ettiler.

Osmangazi İlköğretim Okulu Müdürü Resül UYSAL, Müdür Yardımcısı Bahatdin AYDEMİR, Branş Öğretmenleri Ramazan ŞAKAR, Ümran KAVAK, Fazlı ÇİÇEK, Fatma ÇİÇEK, Selda ERYİĞİT, Aysel ARLAT, Aykut DİNÇER ve Hasan AYDOĞMUŞ ,Geyve merkez ile Umurbey ve Safibey köylerindeki bazı 8. sınıf öğrencilerinin velilerini evlerinde ziyaret ettiler.

Osmangazi İÖO idareci ve öğretmenleri önce  Geyve merkezde ikamet eden Sevgi Sarıca, Gökhan Pilavcı, İslam Kabataş, Emre Bozkır ile Erkam Ünal, Mert Yılmaz, Yusuf Bilal Ayvaz, Reyhan Güngör ve Sena Sarı’nın ailelerini evlerinde ziyaret ettiler.

Köy Ziyaretlerine Umurbey ile başlayan  okul öğretmenleri burada Berkay KALENDER, Batuhan ARIKAN, Berkay KAZAN, Esra KALENDER’in ailelerini evlerinde ziyaret ettiler. Ardından Safibey Köyüne gen öğretmenler burada da Özlem KERSİN ve Sezer ZENGİN’in ailelerini evlerinde ziyaret ettiler.

Okulu Müdürü Resül UYSAL ve Öğretmenler, ziyaretin amacının yaklaşan SBS öncesi öğrencilere motivasyon sağlamak ve öğrencilere planlı çalışma ortamının oluşturulması olduğunu dile getirdiler.

Veli ev ziyaretlerinden hem veliler hem öğretmenler hem de öğrenciler memnun kaldılar. Okulu Müdürü Resül UYSAL 8. sınıf öğrencilerinin velilerine yönelik ziyaretlerin devam edeceğini söyledi.

5740 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Osmangazi İÖO’ndan Ev Ziyaretleri için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Okul müdürümü ve öğretmenlerimi kutluyorum.Velilerin daha bilinçli ve duyarlı hale getirmedeki gayretleri ,eğitimin hayatımızdaki önemi ve anlamını bizzat evlerine kadar giderek ifade ettiler.TÜM BELDEDEKİ BAŞARI, TÜM ÖĞRETMENLERİN VE İDARECİLERİN GÖSTERDİKLERİ TUTARLI DESTEKLERİ İLE MÜMKÜNDÜR.Bizler her zaman başarılı öğrenciler kadar başarıda geri kalan öğrencileri nasıl motive ederiz onun çabası içindeyiz.Bu konuda desteğini esirğemeyen başta kaymakamımıza.MEM NE VE OKUL MÜDÜRLERİNE GIPTA EDİYORUM.Geyveliler bu konularda çok şanslılar.Eğitimde başarıların zirvelerine emin adımlarla ilerliyor.Emeği geçen her bir bireye saygı duyuyorum.Çalışmaların devamını,başarıların katlanarak çığ gibi büyüyüceğine inanıyorum.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle