Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Mart 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet

Geyve MYO da, Onur ve Yüksek Onur Belge Töreni Yapıldı…

SAÜ Geyve MYO Müdürlüğü tarafından Rektör Prof. Dr. Mehmet Durman Amfisinde; ‘2011 – 2012 Eğitim ve Öğretim Bahar Yarı Yılı Yüksek Onur ve Onur Belgesi Takdim Töreni’ düzenlendi. Töreni, Bölüm Sekreteri Mustafa Kemal Köse sundu.

Törene; SAÜ İktisat Fak. Kamu Yön Böl.Öğr. Gör. Köksal Şahin, Pamukova MYO Müdürü Yar. Doç. Dr. Taki Demir, Geyve MYO Müdürü Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can ve okulun öğretim görevlileri ile öğrenciler katıldı.

MYO Müdürü Can konuşmasında özetle şunları söyledi: ‘…Elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden öğrencimizi rahmetle anıyorum. Allah ailesine sabırlar versin… Bu günlerin bir diğer önemli konusuda; Hocalı Katliamıdır. Ermenilerin, Azerbaycan topraklarına girerek Hocalı Köyünde yaptılkları katliamı unutmamız mümkün değildir. Ülkelerin toprak bütünlüğü vazgeçilemez bir özelliktir. Ermenilerin yaptıklarının kabul edilmesi mümkün değildir…’

Bölümlerden onur ve yüksek onur belgesi almağa hak kazanan öğrencilerin belgeleri, konuklar ve okulun öğretim görevlileri tarafından verildi.

Namık Cihan.Geyvemedya.com

3240 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle