Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Ekim 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sakarya

GEYVE MYO MÜDÜRÜ AHMET VECDİ HOCAYA VEDA YEMEĞİ

geyve myo-müdürü-ahmet vecdi can-veda-yemegi-ilhan tan-tesisleri- (1)Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanlığına atanan  Geyve Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can’a  veda yemeği verildi.

İlhan Tan Tesisleri Saklı Bahçe’de düzenlenen  veda yemeğine SAÜ İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can, Geyve MYO Müdürü Yard. Doç. Dr. Nermin Akyel, MYO Genel Sekreteri Vedat Çil ile akademik ve idari personel katıldı.

Yemekte konuşan Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can ; “ Görev yaptığım dört yıl içerisinde ekip olarak elimizden gelen hizmeti vermeye çalıştık. Güzel bir ortam yakaladığımızı düşünüyorum. Benden sonra göreve başlayacak olan arkadaşımız da çok değerli bir akademisyen. Okulu bizim bıraktığımız yerden daha iyi yerlere taşıyacağından kesinlikle eminiz. Geyve bundan sonra hep bizim gönlümüzde, çok mümtaz bir yeri olan mekân olarak kalacaktır. Herkese ve tüm Geyvelilere teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal ediniz. “ diye konuştu.

Geyve Meslek Yüksekokulu yeni Müdürü Yrd. Doç.Dr. Nermin Akyel , Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can’a dört yıldan beri yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, kendisine plaket takdim etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2894 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle