Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve Müftülüğü iftar Sofrası Kurdu.

geyve-muftulugu-iftar-sofrasi- (1)Geyve Müftülüğü, konferans salonunda emekli ve çalışan personeline iftar verdi.

Geyve Müftülüğünce düzenlenen İftar yemeğine Sakarya Müftüsü İlyas Serenli, Geyve Müftüsü Ali Erhun, Hendek Müftüsü Abdurrahman Şahin, Taraklı Müftüsü Faruk Güneş ile Müftülük personeli ve vatandaşlar katıldı.

İftar öncesi Yörükler Camii Müezzini Adem Al Kuran-ı Kerim tilaveti yaparken iftar sonrası Murat Yurttadur ve ilahi ekibi güzel sesleri ile okudukları ilahi ve kasidelerle iftar programını renklendirdi.

Geyve Müftüsü Ali Erhun; değerli müftülerimiz ve personelimizin iştirakleri ile iyilik sofrası kurduk. Din görevlileri, emekli personelimiz, sivil toplum temsilcileri, öğrenciler ve diğer davetlilerle bereketli bir iftar yaptık. Davetimize icabet eden tüm dostlarımızdan Mevla ebeden razı olsun, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2875 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Müftülüğü iftar Sofrası Kurdu. için 4 Yorum

  1. sade vatandaş dedi ki:

    ya neden bir makama gelen kendini ayrıcalıklı görür acaba müftüler neden masaların karşısına sandelye koydurmamış diğerleri karşılıklı dikkatimi çekti hep beraber oturabilirlerdi ama ne olursan ol insanın fıtratında var bu kendini büyük görmek

  2. mustafa akın dedi ki:

    gariban dul ve yetimlere iftar ne zaman vereceksiniz

  3. itiraf dedi ki:

    iftar vereceğine önce caminin elektrik borcunu ödeyin şadırvanda abdest almak için oturacak tabure yok merkez caminin halıları kötü durumda onlarında değişmesi lazım bu yapılan iftar yemeği hangi para ile veriliyor sayın müftü

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle