Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Kasım 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Videolar

Küçük Sanayi Yolu Asfaltlanıyor…

 

geyve küçük sanayi sitesi yolları asfaltlanıyor-GEYVE (11)Geyve İlçesinde hizmet veren “Küçük Sanayii Sitesi” ana ve ara yolları asfaltlama çalışmaları başladı.

Başkan Murat Kaya,Başkan Zeki Toçoğlu, Başk. Yrd. Ayhan Kardan, SASKİ Gen. Mdr. Rüstem Keleş, Yol Şb. Mdr. Haydar Akbulut beraberindekiler ile birlikte Sanayi Sitesindeki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Murat Kaya teşekkür etti
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Geyve programı kapsamında ilk olarak Küçük Sanayi Sitesi’nde devam eden asfalt çalışmalarını inceledi. Bölgede daha önce asfalt konusunda ciddi bir sıkıntı yaşandığını hatırlatan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, “Geyve Küçük Sanayi bölgemizde asfalt sorunundan kaynaklanan ciddi bir sıkıntı yaşanıyordu. Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanımızla görüşerek, sorunun çözümü için bir çalışma başlattık. Bugün sanayi sitemizde hızlı bir şekilde asfalt çalışması başladı. Bu konudaki desteklerinden, sanayi esnafımızın yol sorununu çözdükleri için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na ilçemiz adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Geyve Küçük Sanayi Sitesi’ne asfalt
Sıcak asfalt dökülen sanayi içinde esnaf ile kısa bir sohbet gerçekleştiren Başkan Toçoğlu, “Sakarya’mızın her yerine kaliteli hizmet götürüyoruz. Her alanda kaliteli hizmet sunarak tüm ilçelerimizin gelişmesine katkı sağlamaya devam edeceğiz. Sanayi esnafımızın daha rahat hizmet alabilmesi için site içerisine ve çevresine sıcak asfalt döküyoruz” şeklinde konuştu. Asfalt çalışmalarından memnun olduklarını dile getiren esnaf ise Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti.

Geyve Küçük Sanayi Sitesi Asfaltlanıyor.. ile geyvemedya

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

4679 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Küçük Sanayi Yolu Asfaltlanıyor…”VİDEO” için 2 Yorum

 1. MUSTAFA AKIN dedi ki:

  hayırlı olması dileğiyle. http://www.akintoner.com akın kırtasiye

 2. ahmet dedi ki:

  Başkanım; çalışmalarınız gerçekten takdire şayan..
  Bir çivi bile çakılamayan sanayiye yapılan yatırım, geçde olsa açılan köprü, gelen doğlagaz, sokaklarımızın şu anki güzelliği..
  Gerçekten lafla olacak iş değil..
  Belediyenin borcu var diye neredeyse anons edeceklere, bu halk zaten cevabını verecektir..
  Bırak borç olsun..yeterki hizmet olsun..

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle