Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mayıs 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Yaşam

İMAM HATİP LİSESİNİN ECDAT TOPRAKLARI ZİYARETİ..

283765_157174577794743_1289145047_nGeyve İmam-Hatip Lisesi Osmanlı Hanedanının Kuruluş Topraklarını ziyaret etti.

Geyve İmam Hatip Lisesi gezi Kulübünce Bilecik-Eskişehir gezisi düzenlendi.

Geyve İmam-Hatip lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin katıldığı gezi ilçemizde turizm taşımacılık sektöründe yeni kurulan, hizmetleri ve araçları ile hayli iddialı olan Geyve Özgün Turizm tarafından gerçekleştirildi.

İmam-hatip lisesi öğrencilerinin ilk durağı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi oldu.Burada öğrenciler  İlahiyat fakültesini gezerek bilgi alışverişinde bulundular.

Gezi kafilesi daha sonra Eskişehirin tarihi ve nostaljik yerleri olan Odunpazarı evleri, Porsuk Çayı, Şelale Park bölgelerini gezerek yapılan çalışmalara hayran kaldılar.

Eskişehir Dönüşü tarihi Bilecik’e uğrayan İmam-Hatip Lisesi kafilesi burada Şeyh Edebali türbesi ile  Söğüt’te ise Ertuğrul Gazi ve eşi Halime Sultan türbelerini ziyaret ederek dua ettiler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

2150 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve İmam-Hatip Lisesi Osmanlı Hanedanının Kuruluş Topraklarını ziyaret etti. için 1 yorum

  1. Hasan Akkale dedi ki:

    Okulların iyi idarecilere ihtiyacı vardır. İyi liderlerle okullar daha ileri giderler. idare ve öğretmen el ele okulu daha ötelere taşırlar. ben bilirim havaları ile benim gibi olmayana mesafeli dururum tavırları ile birlik sağlanamaz birlik olamıyınca başarı olmaz. başarı ekip işidir.. okullar arası yarışta başarılı olmak istiyorsanız ciddi, planlı, herkesi kucaklayıcı bir idare gerekir.. öğretmensiz okul yönetilemez… önemle hatırlatır başarıları beklerim ve başarınızın devamını dilerim.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle