Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Aralık 2011 | Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesinden ‘Mezunlarımızla Buluşma, Tanıma ve Tanıtma Projesi’…

Geyve Anadolu İmam hatip Lisesinden  Mehmet Çetin, Rahim Özbek, Hüseyin Akbaş, Hamit İşbilen, İbrahin Özkan, Firdevs Koç, Hakkı Kılıç, Mutlu Ertuğ’dan oluşan Proje Yürütme Kurulu; ‘Mezunlarla Buluşma, Tanıtım ve Tanıtma Projesini’ hayata geçirdi.

Okulda eğitim ve öğretim gören mevcut öğrencilere, daha önceki yıllarda bu okulda okumuş ve şu anda çeşitli meslekler icra eden kariyer sahibi şahsiyetleri tanıtarak örnek olmalarını sağlamak, öğrencilerde çalışma azmini arttırmak, eğitim ve öğretimde kalite ve verimliliği yakalamak amacıyla üretilen proje gereği kültür merkezinde bir söyleşi programı düzenlendi. Programı Okul Öğretmeni Mehmet Çetin sundu.

Programın konuğu olan; Sakarya Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Müdürü Recep Soytürk öğrencilere okul dönemini ve sonrasını anlattı, soruları cevapladı. Okul Müdürü Ali Arıcıoğlu konuklara kısa bir hoşgeldiniz konuşması yaptı. Okul Öğrencilerinden bir temsilci konuk Soytürk’e çiçek verdi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına plaket verildi.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

2040 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle