Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Geyve İlçe Meydanında Sürpriz Evlenme Teklifi

Kent meydanında sürpriz evlenme teklifi

Geyve’de 26 yaşındaki Emrah çelik 21 yaşındaki kız arkadaşı Zehra Aksoy’a ilçe meydanında sürpriz evlilik teklifinde bulunarak bir ilki gerçekleştirdi.

Her gün binlerce kişinin uğrak mekânı olan meydanı ilk kez  bir evlilik teklifine ev sahipliği yaptı.

Adapazarında bir fabrikada çalışan Geyve’nin sevilen gençlerinden Emrah Çelik, ilçe merkezinde telefon bayiinde çalışan kız arkadaşı Zehra Aksoy’a evlenme teklifi hazırladı. Zehra Aksoy  arkadaşı Emrah Çelik ile akşam saatlerinde Cumhuriyet meydanında yürür iken karşılarına açılan “Benimle evlenirmisin” pankartı karşısında “ Birileri evlenme teklifinde bulunacak  diye düşünürken bir anda kendisine yapılan evlenme teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Bir anda yanan meşaleler ve patlatılan konfetiler ile düğün yerine dönen Cumhuriyet Meydanınnda Emrah Çelik, kız arkadaşı Zehra Aksoy’un karşısında diz çökerek B”enimle evlenirmisin” teklifinde bulundu. Aksoy, Emrah Çelik ile geldiği kent meydanında yaşadığı mutluluk ve şaşkınlığını gizleyemezken evlenme teklifine  “EVET” yanıtını verdi.

Bu ana tanıklık etmek isteyen arkadaşları ile vatandaşlar da çiftin etrafına halka oluşturdu. Zehra Aksoy’un teklifi kabul etmesiyle birlikte, çevredeki vatandaşlar çifti coşkuyla alkışladı.Genç aşıklar evlilik teklifinin ardından arkadaşlarının ve çevredekilerin kutlamalarını kabul etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

13812 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve İlçe Meydanında Sürpriz Evlenme Teklifi için 1 yorum

  1. oguzhan dedi ki:

    bir ömür boyu mutluluklar diliyorum çiftlere

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle