Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Aralık 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler

Geyve İlçe Merkezinde Estetik Şenlik

geyve-ilce-merkezi-estetik-gorunume-kavustu- (20)Geyve Belediyesi son günlerde ilçe merkezinde  gerçekleştirdiği cadde ve sokaklardaki teknik çalışmalarıyla göz dolduruyor.

Büyük Beğeni

Geyve Belediyesi tarafından alt yapı çalışmaları tamamlanan ilçe merkezinde üst yapı çalışmaları devam ediyor. Yapılan çalışmalar adeta bazı cadde ve sokakların yeniden doğmasını sağlıyor. Eski görünümlerinden kısa sürede kurtarılarak, yapılan çalışmalarla yeni baştan halkın hizmetine sunulan ilçe merkezindeki estetik şekillenmeler büyük beğeni kazanıyor.

Estetik Görünüm

Geyve ilçe merkezinin girişi Eşme Caddesi, Konyalı Alibey Caddesi, İstanbul Caddesi, Kepekli Caddesi ile diğer caddelerde yapılan asfalt çalışmasının ardından , mahallelerdeki kilitli parke çalışmaları ile de yoğun bir hizmet ivmesi yakalayan Geyve Belediyesi bu caddelerdeki genişletme ve altyapı çalışmalarını, ilçe merkezindeki dekoratif antik kesme taş çalışmasıyla da bütünleştirdi.murat kaya

Teşekkür

Geyve Belediyesi ekiplerinin fedakarca bir çalışma ritmiyle adeta estetik bir şenlik mekanı oluşturduğu cadde ve sokak çalışmalarına herkesin gıpta ile baktığını belirten Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçemizde son iki yılda yapılan çalışmalarla büyük yol katedildiğini ifade ederek, ilçe genelindeki tüm çalışmalar halkın büyük teveccühünü kazandığını, bundan sonra da çalışmaların aralıksız devam edeceğini vurguladı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

geyve-ilce-merkezi-estetik-gorunume-kavustu25-- (20)

2800 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve İlçe Merkezi Estetik Bir Görünüme Kavuştu için 1 yorum

  1. MİSAFİR06 dedi ki:

    Sayın Belediye Başkanı Murat Bey yaptığınız çalışmalar zaten olması gereken işler bu işleri vatandaş yapacak değil. Tarihimize sahip çıkmadınız bunda belediyeniz suçlu belediyeniz sebebi ise ELVAN BEY İMARET HANESİ( Eski Kütüphane) kendi kaderine terk ettiniz atalarımızın kemikleri her geçen gün , saat,dakika sızlamaktadır sizde belediye olarak bu konuda suçlusunuz. Hiç olmazsa kütüphanenin geleceği ile ilgili bilgilendirme yaparsanız aklımızdaki soru işareti kalkar.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle