Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Eylül 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Geyve İhsaniye’de Eve Taş Yağdı

Eve Taş Yağdı…

Geyve İlçesi İhsaniye Mahallesinde yaşamakta olan Sema Yılmaz’ın evine, taş yağdı.

İhsaniye Mahallesinin hemen yanındaki, bir şirkete ait taş ocağında her gün gerçekleşen patlamalar sonunda, mahalledeki evlerin üzerine taş ve toz yağmakta.

En son meydana gelen olayda, Sema Yılmaz’a ait evin çatısına taş ocağında meydana gelen patlama sonunda taşlar düştü. Taşlar çatıda delinmeye, evin içinde de duvar çatlaklarına neden oldu. Ayrıca evin çevresine de çeşitli büyüklüklerde taşlar düştü.

Taş ocağının neden olduğu toz yağmuru sonunda da, mahallede yaşayanların ektikleri sebze ve meyveler ürün veremez hale geldiler.

Yapılan şikayet üzerine olay yerine gelen Geyve Jandarma Komutanlığı Ekipleri, olay ile ilgili olarak vatandaşları dinlediler, tutanaklarını tutarak sonucu en kısa sürede savcılığa ulaştıracaklarını açıkladı.

Mahalle Muhtarı Bayram Yılmaz kısa açıklamasında; “Bu konuda çeşitli makamlara şikayetlerde bulunduk. Yıllardır bu eziyeti çekiyoruz. Halen bizim sorunumuza bir çare bulunmadı. İnatla mücadelemizi sürdüreceğiz. İlgili makamlardan yardım bekliyoruz.” Dedi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

3543 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle