Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Nisan 2012 | Eğitim, Gündem, Manşet

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından açılan, Forklift Kursu yapılan Teorik, Sözlü ve Pratik sınavlar ile sona erdi.

19 Mart 2012’de açılan Forklift Kursu 7 Nisan 2012’de sona erdi. Sınav ise 08/04/2012’de yapıldı.Merkez Binada yapılan teorik sınavda başarılı olan kursiyerler S.S.Alifuatpaşa Tarımsal Kalkınma Kooperatifine ait Soğuk Hava Deposunda Pratik ve sözlü sınava tabi tutuldu.

Kursa kayıt yaptıran 20 kursiyerin tamamı girmiş oldukları sınavlarda başarılı olarak belge almaya hak kazandı.

Geyve HEM Müdürü İrfan Karaçayır açıklamasında şunları söyledi: ‘Forklift kursunun açılmasında büyük katkı sağlayan Alifuatpaşa Belediye Başkan Vekili Şuayip Erkan Çalık ’a ve S.S.Alifuatpaşa Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Cevat Güngör’e çok teşekkür ederim. Bölgemizde bulunan işletmelerde en çok ihtiyaç duyulan bir belgeye götüren kurs açmış olmaktan son derece mutluyum. Şuan itibariyle 1.Grup Forklift eğitimlerini tamamladık. 2.Grup Forklift Eğitimlerimiz devam ediyor. 3.Grup Forklift Kayıtlarımız ise tamamlanmak üzere. Kursumuzu bitirenler belgesi olmayanlara oranla daha kolay iş bulma şansına sahip olacaklar. Meslek sahibi olmayanları meslek sahibi, iş sahibi olmayanları iş sahibi yapacak kursları her zaman açmaya gayret göstereceğiz. ”dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1290 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle