Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Ocak 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve Gençliği Sabah Namazında Buluşuyor

GEYVE GENÇLİĞİ SABAH NAMAZINDA BULUŞUYOR

AK Parti Geyve İlçe Gençlik Kollar, Geyve gençliğini “Sabah Namazı Buluşmalarına” davet ediyor.

HER İLÇEDE HER HAFTA

Sakarya’nın tüm ilçelerinde her hafta gerçekleştirilecek “Sabah Namazı Buluşmaları” ile gençlerin tekrarlanan buluşmalarla bir araya gelerek kaynaşmasına, birbiriyle daha güçlü bir bağ ile diyalog kurmasına katkı sağlaması amaçlanıyor.

Tüm ilçelerde İlçe Gençlik Kolları koordinasyonunda gerçekleştirilecek “Sabah Namazı Buluşmaları” Geyve’de Merkez Atapaşa Camiinde gerçekleştirilecek.

TÜM GENÇLERE DAVET

Sakarya’nın tüm ilçeleri ile birlikte Geyve Merkez Atapaşa camiinde gerçekleştirilecek Sabah Namazı Buluşmalarına gençleri davet eden AK Parti Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç “AK Gençlik olarak gençlerimizin zihni olarak sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirebilecekleri, zararlı alışkanlıklardan korunacakları her alanda faaliyetler yapmaya gayret ediyoruz. Bu güzel farzı gerçekleştirmek üzere tüm genç kardeşlerimizi Pazar Günü Sabah Merkez Atapaşa Camiine davet ederek sabah namazında buluşup güne birlikte başlayacağız.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

2492 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle