Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Haziran 2012 | Gündem, Köyler, Manşet, Yaşam

Geyve İlçesi Eşme Köyü yönetimi tarafından, köyün hemen üst tarafındaki mesire alanı yeniden düzenlenerek hizmete sunuldu.

Konu ile ilgili olarak, Eşme Köyü Muhtarı Osman Öztürk şunları söyledi: ‘Köyümüzün hemen üst tarafında bulunan ve 3.800 m2 lik kullanım alanı olan yer 30.05.2012 de işletme ruhsatı alınarak halıkımızın 24 saat kullanımına sunuldu. Bu alanı 2007 yılında düzenleyerek çok amaçlı kullanmaya başladık. 2010 yılında mesire alanı düzenlemesi yapıldı. Yapılan tüm harcamalar muhtarlığımız tarafından karşılandı. Çocuk parkındaki oyun araçları, Geyve Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından alındı. Sakarya İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından, prefabrik tuvalet gönderilecek. Geyve’den ve diğer yerlerden gelecek konuklarımızı bekliyoruz. Gönüllerince piknik yapabilirler, elimizden gelen her yardımı yapmağa hazırız.’

Namık Cihan. Geyvemedya.com

4235 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Eşme Parkı Konuklarını Bekliyor… için 3 Yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Osman ÖZTÜRK’ü çalışmalarından dolayı kutluyorum.Tüm çevre köylere örnek teşkil eder.Eşme emsali az bulunan bir konumda bulunmaktadır.Şimdiden piknikçilere iyi piknikler diliyorum.En derinsaygılarımla.

  2. ebru dedi ki:

    iyikide köyümüze park yapılmış köyümüze herkes geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrr

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle