Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Mart 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Videolar

Geyve D.P. İlçe Kongresi  Kültür Merkezinde yapıldı. Kongreye, kayıtlı 109 delege katıldı.

Kongreyi yönetecek Divan Heyeti ; Cemal Başaran, Ahmet Uzun, Faruk Kır, İsmail Bayındır, Kançeri Jane’den oluştu.

Faaliyet Raporları ve Hesap Kesim raporunun okunmasından sonra ibra edildi.


Demokrat Parti Geyve İlçe Kongresi ile geyvemedya

Konuşmacılar sıra ile konuşmalarını yaptı;

Akyazı D.P. İlçe Başkanı Melih Cengiz konuşmasında özetle; ‘…Demokratlıktan uzak olan bir parti, 10 yıldır bu ülkeyi nasıl yönetiyor, görüyoruz…Nereye gidiyoruz deye soran ve oy veren AKP liler var…Rövanş almayı hiç düşünmemiş bir partiyiz…Bizim milliyetçiliğimiz MHP milliyetçiliği gibi değil, CHP gibi laik değiliz, AKP gibi dindar değiliz… Oslo görüşmeleri ve vikiliks belgeleri ile suçüstü yajakandılar…’ Dedi.

Merkez İlçe D.P.Başkanı Faruk Kır kısa konuşmasında özetle; ‘…Yeni yıllara yeni projeler ile gidilecek bir kongre yapıyoruz…Ülkemize hizmet etmiş eski bir partiyiz…Bu yenileşmiş kadrolar ile ülkemizi daha iyi yöneteceğiz… Dedi.

Hendek D.P. İlçe Başkanı kısa konuşmasında özetle; ‘…Gençleri kongrelerde görmek beni çok mutlu etti…Geçmişte konuşan basın için bu gün özgürlüğün bittiğini söylemek bile suç oluyor…’

Geyve D.P. İlçe Başkanı Erol Atalay kısa konuşmasında, yeni göreve gelen yönetime başarılar diledi ve her zaman yanlarında olduğunun bilinmesini istedi.

D.P.İl Başkanı Bülent Akça konuşmasında özetle; ‘…Bu ülkenin demokrat misyona ihtiyacı var, demokratlarında birlik beraberliğe…Bu davanın; cumhurbaşkanı, başbakanı, bakanı, milletvekili ve daha bir çok dünya nimeti kazandırdıklarına sesleniyorum. Gelin bu davaya borcunuzu ödeyin…Bu gün davasına sadakat göstermeyenin yarın demokrasi şehitleri yakasına yapışsın…Kim benim yanımda yürüme cesareti gösterirse elini öperim…’

Kongreye gelen telgraflardan; Eski Milletvekili Nevzat Ercan’ın telgarı uzun alkış aldı. Kongreye Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’da gelerek uzun süre konuşmaları dinledi.

Kongreye ; MHP İlçe Başkanı Ahmet Pehlivan ve S.P. İlçe Başkanı İrfan Tufanoğlu’da katıldı.

Geyve HEPAR Yönetim Kurulunun topluca istifa ederek, D.P.ye üye olduğu açıklandı.

Kongreye tek liste olarak girildi. Liste şu isimlerden oluştu: Mehmet Avcı (Başkan), Selamet Avcı, Cevdet Azaklı, Ergün Süzer, Yakup Biçer, Raci Özkan, Necdet Öznal, Cahit Nalcı, Fahrettin Atıcı, Fahrettin Demir, Ali Yeşildağ, Ferit Çakmak, Ayten Boztürk, Zeki Atak, Tuncay Şahin.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

 

3076 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Demokrat Parti Kongresi Yapıldı… için 3 Yorum

 1. Osman Can dedi ki:

  bunların hiç birini geyvede daha önce görmedim.. acaba ithal mi geldiler, yoksa kıyıda köşede mi saklanıyorlardı da görmedim.

  • fevzi taş dedi ki:

   biz ne uzaylıyız deyiliz yüzde yüz türk milletindeniz ama seni bilmem sen ital olabiirsin şüpem var bukonuda:)))))

 2. FİKRİ AVCI dedi ki:

  AMCAOĞLU HAYIR OLSUN

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle