Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

Geyve CHP “ESKİŞEHİR  BULUŞMASI” nda…

geyve-chp-ilce-teskilati-eskisehir-bulusmasi- (8)Geyve CHP İlçe Yönetimi, ” CHP Geleceği Birlikte Kuruyoruz ” etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen “Eskişehir  Buluşması”na katıldı.

Katılan heyette;  CHP İlçe Başkanı Mevlüt Ayvaz, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabiha Işık, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ; İrfan Atalay ve Ergin Uysal yer aldı.

Eskişehir Buluşmasına; Afyon, Kütahya, Bilecik, Bursa, Sakarya İllerinin İl ve İlçe Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyetler katıldı.

Geyve CHP İlçe Yön. Kur. Üyesi Ergin Uysal kısa açıklamasında şu bilgileri verdi: ” Eskişehir Buluşmasına katılan heyetlere 1 gün süren eğitim verildi. Eğitimde katılımcılara; Partisel Eğitim ve Bileşim konu başlıklarında bilgilendirilmeler yapıldı. Toplantılara CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılarak konuşmalar yaptı. Toplantılar basına açık ve basına kapalı olarak 2 aşamalı yapıldı. Toplantılarda, katılan il başkanları da birer konuşma yaptı. İlçemizi iktidara taşımak için neleri nasıl yapmalıyız konularında görüş alışverişinde bulunduk. Verimli bir çalışma olduğunda yönetim olarak hem fikiriz.”

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

 

1584 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle