Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ekim 2011 | Manşet, Yaşam

Büyükşehir’in ilk Yürüyüşü Geyve Beşiktaş Deresine

Sakarya Büyükşehir Belediyesinin her yıl düzenlediği traking doğa yürüyüşlerinin ilki İlçemiz Geyve Beşiktaş deresine düzenlendi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz sene de gerçekleştirilen doğa yürüyüşleri yeniden başladı.

 

Doğaseverler bu sefer 8 hafta boyunca hem spor yapacak, hem de Sakarya’nın doğal güzelliklerinin tadını çıkartacak.

 

İlk yürüyüş Beşiktaş Deresi’ne gerçekleştirildi. Yürüyüşe ilgi büyüktü. Doğaseverler, sabahın erken saatlerinde Kent Meydanı’nda buluşarak, Büyükşehir Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüslerle yola çıktı.

 

 

Yürüyüşe sevdikleri ile birlikte katılan doğaseverler, temiz hava ve manzaranın tadını doyasıya çıkarırken, sağlıklı bir yaşam için kilometrelerce yol yürüdüler.

 

Doğaseverleri yağan yağmur da durdurmadı.

 

Trekking yürüyüşünü çok beğendiklerini belirten doğaseverler, “Doğa yürüyüşlerini çok sağlıklı buluyoruz. Temiz hava eşliğinde yürümek hem stresimizi alıyor, hem de sağlığımıza faydalar sağlıyor. Büyükşehir Belediyesi’ne bu güzel organizasyon için teşekkür ediyoruz” dediler.

 

Toplam 8 hafta gerçekleştirilecek yürüyüşler, önümüzdeki haftalarda Dikmen Tepe, Çiğdem Yaylası, Taraklı Orman Gözetleme Kulesi, Sülüklü Göl, Karagöl-Acelle Yaylası, Keremali Çamlıca Gölü ve Soğucak Şelalesi’nde gerçekleştirilecek. Yürüyüşlere katılacak olanlar, her parkur için www.sakarya.bel.tr adresinden kayıt yaptıracak.

NOT:RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

 

2756 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle