Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Aralık 2016 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler

KÖY YOLLARINDA İSTİNAT DUVARI ÇALIŞMASI

Geyve Belediyesinin ekipleri çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Geyve Belediyesinin fen işleri ekipleri yaklaşan kış öncesi ilçe merkeziyle birlikte köylerde oturan vatandaşlarımızın sorunsuz bir kış geçirmeleri için çalışmalarına devam ediyor.

Bu bağlamda ekipler Koru boğazı köylerinden Bağcaz Küçüksaraçlı mahallesinde yol genişletme çalışması yapıyor.Çalışmalarda dar olan yol istinat duvarı örülerek genişletiliyor.Genişletilen yolun daha sonra dolgu malzemesi ile doldurulup silindir ile sıkıştırıldıktan sonra ulaşıma açılacağı belirtildi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, yaklaşan kış öncesi ilçe merkezi ile diğer köy/mahallelerde oturan vatandaşlarımızın sorunsuz bir kış yaşayabilmesi için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın sağlıklarının kendileri için en önemli zenginlik olduğunu, tüm mahallelerimize Fen işleri ekiplerimizle hizmet götürmeye gayret ettiklerini ifade eden Başkan Kaya, bu bağlamda ekiplerimizin çalışmaları aralıksız devam edecek, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com.

2407 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle