Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ekim 2011 | Geyve, Gündem, Manşet

Geyve Belediyesi’nden Duyarlı Davranış..

 

“Bu binayı Gören Yokmu”(https://geyvemedya.com/bu-binayi-goren-kimse-yok-mu/ )Başlığı ile verdiğimiz haber sonrasında Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Olay Mahalline giderek gerekli incelemeyi yapmış ve yapılması gereken işler  tutanak tutularak  bina sahibine iletilmiştir.

Yaptığımız haber doğrultusunda  gerekli önemi göstererek mahallinde gerekli inceleme yaptırıp tarafımızı ve dolayısı ile İlçemizi bilgilendiren Belediye Başkanımız Murat Kaya’ya Geyvemedya.Com Yayın ekibi olarak teşekkür ediyoruz.

Geyve Belediyesinin Bilgilendirme yazısını sizlerle paylaşıyoruz..


 

 

 

 

 

 

T.C.

GEYVE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

BİLGİLENDİRME YAZISI 

https://geyvemedya.com/bu-binayi-goren-kimse-yok-mu/ internet sitesinde bulunan haberde, bahsi geçen bina ile alakalı belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerekli inceleme yapılarak, yapı sahibine bahse konu olan yerin tamiri edilmesi için tebligat 18.10.2011 tarihi itibariyle yapılmıştır.

Değerli basınımıza konu ile ilgili teşekkür eder, gereğini bilgilerinize sunarız.

 

 

 

GEYVE BELEDİYE BAŞKANLIĞI

 

 

 

 

2089 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Belediyesi’nden Duyarlı Davranış.. için 4 Yorum

 1. Osman Can dedi ki:

  Teşekkürler Geyve Medya, Teşekkürler Belediye. Diğer sorunlarımızı da bir çözerseniz, mesela yerler çamur, hemen hemen her sokak. kış çamuru değil. Doğalgaz için döşenen boruların üstüne dökülen toprak çamuru. üstü ne zaman eskisi gibi örtülecek?

 2. ercan dedi ki:

  Başkanım; Gerçekten bu ilginizden dolayı teşekkür ediyoruz..Ordan sizinde benimde çoçuğunuz geçebilirdi..Erken önlem almakla bizler kazanmış olduk.
  Bu arada Geyve medya ekibinide kutlamak gerekiyor bu duyarlı habercilik anlayışından dolayı..

 3. sanayi esnafı dedi ki:

  BELEDİYEMİZ BİDE SANAYİ NİN YOLUNU YAPSA BU KONUYADA EL ATSANIZ

 4. Mustafa Öztürk dedi ki:

  Epeydir hasretle beklediğimiz, basının sosyal sorumluluğunu gösterir yapıcı, duyarlı haberlerden birisi… Öncelikle Erdnç Bey’e, ilgili haberi göz ardı etmeyip duyarlı yaklaşan Geyve Belediye Başkanlığı’mıza teşekkür ederiz. Bu akım devam ederse bir sonraki haber tahminim 🙂 otopark haline dönüşen Geyve meydanı ve çevre temizliği…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle