Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Mart 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet

Geyve Belediyesinde İmzalar Atıldı

Sözleşme tamam

Geyve Belediyesi ile işçilerin örgütlü olduğu Hizmet İş Sendikası arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşme müzakeresi mutlu sonuçlandı. Sendika Başkanı Gökdemir, iyi bir sözleşme imzaladıkları söyledi.

İMZALAR ATILDI

Bir süredir devam eden müzakerelerin anlaşma ile sonuçlanması üzerine Geyve Belediyesi’nde imzalar atıldı. 1 yıl süre ile geçerli olacak toplu iş sözleşmesi Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir arasında imzalandı.

ÇALIŞMA ŞARTLARI

Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Gökdemir, Geyve Belediyesi ve tüm Hizmet-İş üye çalışanlarını bölgedeki en iyi maaşı almalarını istediğini ve bunun için çalıştıklarını dile getirerek, “Geyve Belediyemizde de oldukça iyi şartlarda bir sözleşme imza altına aldık. İşçilerimizin çalışma şartlarını daha da iyileştirmek için gayret gösterdik. Bunu yaparken belediye imkanlarını da gözettik. Sözleşme herkese hayırlı olsun” dedi.

İMKANLAR ÇERÇEVESİNDE

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ da belediye imkanları çerçevesinde en iye sözleşmeyi imzalamaya çalıştıklarını belirterek, “İşçilerimizi mağdur etmeyecek, belediye imkanlarımızı da fazla zorlamayacak bir sözleşme oldu. Hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi.

Gökdemir, imza töreni sonunda Belediye Başkanı Murat Kaya ve ekibine teşekkür etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3154 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle