Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Geyve Belediyesi Yeni Döneme Hızlı Başladı.

Başkan Kaya;Geyve ve Alifuatpaşa’nın tüm altyapı sistemi tamamen yenilenerek geleceğine güvenle bakan bir ilçe olma yolunda bir adım daha atılmış oluyor, dedi.

geyve belediyesi-saski-kanalizasyon-sistemi-yapılması (4)

Geyve ve Alifuatpaşa’nın kanayan yarası olan Alt Yapı ve kanalizasyon sistemine ilk kazma vuruldu.

30.Mart yerel seçimleri sonrası ilçede konuşulduğu gibi 2.Murat dönemine giren Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya , Geyve’nin en büyük sorunlarından biri olan Alt yapı ve kanalizasyon sistemine neşteri vurarak çalışmaları başlattı.

Altyapı yeniden yapılıyor…

Başkan Kaya; Geyve ve Alifuatpaşa’mızın tüm altyapı sistemi tamamen yenilenerek geleceğine güvenle bakan bir ilçe olma yolunda bir adım daha atılmış oluyor, dedi. Başkan Kaya, Altyapı çalışmaları tahmini 10 ay sürecek olup, çalışmaların sonunda ilçemizin yıllardır hasret kaldığı kanalizasyon şebekesi tamamen yenilenmiş olacak. Ayrıca çevreye verdiğimiz hassasiyet göz önünde bulunduğu üzere ilçemizden geçen Karaçay deresi ile Sakarya nehrinin birleştiği yere Arıtma tesisi kurulacak ve Sakarya nehrimize temiz su salınacak. Arıtma tesisinde bakteri üretimi yapılarak gübre imal edilecek. Tamamen Avrupa Standartlarında olacak olan bu tesis sadece ilçemize değil tüm bölgeye hitap edecek, dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

 

4475 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve Belediyesi Tüm Alt Yapıyı Yeniliyor. için 2 Yorum

  1. hakan54 dedi ki:

    yollar yapılmadan yapılsaydı bu altyapı keşke yine yol sorunu çekeceğiz

  2. gökhan çakır dedi ki:

    evet gönül isterdi önceden bunların ayarlanması için ama öncelikli olarak ev bekleyen osmanlı konutları vs hızmetlere harcamalar yapıldı.Hizmetı getırenden getırmeye yardımcı olandanda Allah razı olsun.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle