Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Aralık 2011 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Yaşam

Belediyenin ‘Osmanlı Evleri’ Projesi Hayata Geçiyor…

 Geyve Belediye Başkanlığı tarafından, ‘Yaşanabilir, Çağdaş, Güvenli Bir Yaşam Biçimi’ slogan ile tanıtılan ‘Osmanlı Evleri’ Projesi hayata geçirilmeğe başlandı.

İnciksuyu Mahallesi Umurbey Caddesindeki Dörtyol Cami yanında bulunan 4700 m2 alanda yapılacak olan ‘Osmanlı Evleri’ ile ilgili olarak Başkan Murat Kaya şu açıklamayı yaptı: ‘Geyveliler için Yaşanabilir, Çağdaş, Güvenli Bir Yaşam Biçimi sloganı ile hayata geçireceğimiz ‘Osmanlı Evleri’ projemizin temel kazı çalışmalarına başladık. İstanbul İlinde Özel İdare Genel Sekreteri ile ilçemizin geleceği için hazırladığımız projelerin onayları için görüşmede olduğum için kazı töreni geç saate kaldı. Osmanlı Evleri; 2+1 = 91 m2 olacak, bloklar 3 katlı olacak ve her katta 4 daire bulunacak. 6 blok yapılacak yani toplam 72 daire yapılacak. Herşeyin en güzeline layık olan Geyveli hemşerilerime kayırlı olsun.’

Temel kazı törenine Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Namık Cihan.Geyvemedya.com

6589 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

‘Osmanlı Evleri’ Projesi Başlıyor.. için 6 Yorum

 1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

  Belediye başkanı her zaman ilkleri yaşatmaktadır.Parke çalışmalarında kimseye minnet etmeden parke imalatında ilk olmuştur.Daire yaparak ilçedeki insanları evlendirmektedir.Bu evlenme cüzdanı yerine dairenin tapularını vererek ev sahibi yapmaktır.Şimdiye kadar yapılamayanı başarmıştır.Sizlerden beklentim,belediye anlayışının ne olduğunu bütün beyinlere kazımanızdır.Bir an önce doğal gaz kazı çalışmaların bitirilerek ilçemiz çamur deryasından kurtulsun.Doğal gaz kutularının takılıp bir an önce gazın verilmesidir.Başkanım çalışmalarınızı takdirle izliyoruz.Mükemmel çağdaş konutlara kavuşmakta Geyvelilerinde hakkıdır.Tüm öğretmenlerin ve vatandaşların bu projeye sahip çıkmalarını isterim.Gelişen Geyve, tüm Türkiyeyi ve Geyvelileri mutlu eder.En derin saygılarımla.

 2. nurten dedi ki:

  değerli başkan projeleriniz çalışmalarınız çok güzel ama bunun sonunu iyi getirebilmeniz önemli 72 daire müracat kimbilir kaç şimdiden halk arasına fitne girdi kura ilemi olacak sizmi seçeceksiniz yoksa yeri aldığınız şahısların size verdiği listemi olacak belediye ye mi yazılacağızyoksa yeri aldığınız mal sahibinemi

 3. erhan Candan dedi ki:

  Geyve belediyesinin yapmış olduğu bu çalışmaları büyük heyecanla takip ediyoruz.
  Başkanımızın Toki kanalı ilem vermiş olduğu sözünü yerine getirmek için belediyenin kendi imkanları ile yaptığı bu çalışmalar o bölgeye büyük hareket getirecektir.
  Fiyat ve dağıtım konusunda haber biraz daha bilgi sahibi olursak daha da memnun oluruz.
  Vatandaş çamurdan bataktan şikayetçi ama ıslanmadan dere geçilmezki..
  Bunların bilincinde olarak Geyvemizin bu işlerin bittiğinde dahada güzelleşeceğine inanıyorum

 4. ÖMER MELİK dedi ki:

  Başkan beyin öncelikle geyvenin içindeki çamurdan bizleri kurtarması gerekiyor. Her taraf pislik içinde çöpler doğru dürüst toplanmıyor. İlçe mi köy mü belli değil. Dünyadaki en abzürt doğalgaz çalışması Geyvede yapılıyor. her taraf batak oldu. Aynı çalışma Alifuatpaşa ve geyve dede yapılıyor ama bir bir tek çamur bile yok. Karaçaydan önce bunların halledilmesi gerekir.
  Erdinç bey bilmiyorum bu yorumu yayınlayabilir misin?

 5. Özgür Çoban dedi ki:

  Sayın başkanımı toplu konut projesini başlattığı için kutluyorum. Yanlız fiyat ve kimlerin hak sahibi olacağı konusunda bir açıklama yaparsa seviniriz.

 6. beyza dedi ki:

  geyve fatih belediye evleri doğalgazlı olacak mı

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle