Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Haziran 2011 | Eğitim, Gündem, Manşet


Geyve Anadolu SML 16. Mezuniyet Töreni…

Geyve Anadolu  (SML ) Sağlık Meslek Lisesi 2010 – 2011 Eğitim ve Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Saygın Tesisinde yapıldı.

Programı; Okul Öğretmenleri Reyhan Cevahir ve Ertan Karaoğlu sundu.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesinden sonra, Okul Müdürü İsmail Yel konuklarına hoş geldiniz mezun olan öğrencilere güle güle konuşması yaptı.
İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Doğan’ın kısa konuşmasından sonra İlçe Kaymakamı idris Akbıyık başarı dileklerini sunduğu bir konuşma yaptı.

Mezun olan öğrenciler adına Yasemin Ayan veda ve teşekkür konuşması yaptı ve duygulu anlar yaşandı. Öğrenci Rabia Demir ‘Hemşireyiz Biz’
adlı şiiri okudu.Okul birincisi Özge Çetin Okul yaş kütüğüne plaket çaktı ve ödül ile diplomasını Kaymakam Akbıyk’tan aldı.

Okul 2. öğrencinin ödül ve diplomasını Milletvekili Şaban Dişli verdi.

Okul 3. öğrencinin ödül ve diplomasını İl Sağlık Müdürü Hasan Bektaş verdi.

Okulun mezun olan öğrencilerinden Kadir Güler, 3. sınıf öğrencisi Barış Kısa’ya bayrak teslim etti.Okulun mezun olan öğrencilerinden
Beyzanur Kaya, 3. sınıf öğrencisi Ceyhan Yıldırım’a flama teslim etti. Okulun Meslek Dersleri Öğretmeni Esra Şimşek, mezun olan öğrencilere meslek andını yaptırdı. Törene katılan konuklar, mezun olan öğrencilerin diplomalarını dağıttı.Mezun olan öğrenciler, okul öğretmeni Reyhan Cevahir yönetiminde Hemşirelik Marşı’nı söyledi.Mezuniyet törenine katılan konuklara bahçede ikramlarda bulunuldu.
Mezun olan öğrenciler bahçede bir aya gelerek keplerini havaya attı, geleneklerini sürdürdü.

Namık CİHAN-geyvemedya.com

3773 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle