Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Mayıs 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Geyve Anadolu Lisesinde Mezuniyet Sevinci

Geyve Anadolu Lisesi mezuniyet töreninde, sevinç ve hüzün bir arada yaşandı.

Geyve Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine okul müdürü Ahmet Akkuş ve öğretmenler ev sahipliği yaptı. Töreni öğretmen Dilek Çiftçi sundu. Programa İlçe kaymakamı İlyas Memiş, Cumhuriyet Başsavcısı Tacettin Aykol, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, şube müdürü Bahattin Aydemir, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra okul müdürü Ahmet Akkuş açılış konuşması yaptı. Merve Özçayır, mezun öğrenciler adına konuşma yaparken duygusal anlar yaşandı. Bayrak- flama devir teslimi yapıldı.

İlçe kaymakamı İlyas Memiş, Cumhuriyet Başsavcısı Tacettin Aykol, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ilk üçe giren Zeynep Özçelik, Mehmet Emin Aydın ve Elif Bilgiç’e diplomalarını verirken, başarılar dilediler.

Öğrencilerden oluşan koro, öğretmen Ayşe Akyıldız yönetiminde şarkılar söyledi. Yüz yirmi iki öğrenci sevinçten kepleri havaya fırlattı. Protokol öğrencileri açtığı resim sergisini gezdi. Davetlilere pilav, ayran, tatlı ve kiraz ikram edildi. Okul müdürü Ahmet Akkuş, katılanlara teşekkür etti.
Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3028 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle