Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

İMAM HATİP LİSESİNDEN AŞURE ETKİNLİĞİ

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi  Kardeşlik ve bereket ayı olan Muharrem ayının simgesi olan Aşure gününde  aşure dağıttı.

geyve-anadolu-imam hatip-lisesi-asure-etkinligi- (3)Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesinde Hicri Muharrem Ayının 10. Günü idrak edilen Aşure gününde okul, öğrenci ve personeline aşure ikramı yapıldı.

Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen Aşure etkinliğine; Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Salih Canbal, Geyve müftüsü Ali Erhun, Geyve İlçe Gençlik Spor Müd. Yusuf Yıldız, Geyve Nüfus Müd. Osman İslamoğlu ,daire müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, okul aile birliği yönetimi ve öğrenciler katıldılar.

Okul İdaresince ,toplumumuza, gelenek ve göreneklerimize kazandırılan aşure ve muharrem ayının öneminin vurgulandığı sohbet sonrası birlik ve beraberliğimizin daha da artması temennileriyle  misafirlere  aşure ikramında bulunuldu.

Geyve ilçe Kaymakamı İdris Akbıyık ;Bu tür etkinliklerin yapılmasının ve dini değerlerimizin yaşanarak icra edilmesinin çok önemli olduğunu , böylece birlik ve beraberliğimizin güçlendiğini belirterek bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti.

 Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1995 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

İmam Hatip Lisesinden Aşure Etkinliği için 1 yorum

  1. HAsan Cengiz dedi ki:

    Milletin milyon lirasına mal olan bu okul.. başarıları ile anılmalı yoksa o paralara yazık olur. okullara kaliteli öğretmen, proje üretecek öğrenci ve onları destekleyecek idareci gerekiyor. Ben şahsen milyon liralara mal olan bu tür okullardan böyle etkinlikler değil başarı dolu etkinlikler beklerdim. haberlere başarılarıyla çıkan okullar istiyoruz. başarılı öğretmen, idareci ve öğrenciler istiyoruz.. değişim bekliyoruz. Bu okul bir misyon okulu ise kültür ve medeniyet merkezi gibi çalışmalı, çalıştırılmalı… bunu beklemek en doğal hakkımız… dikkate alınmasını diliyorum..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle