Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Nisan 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Videolar

Ak Parti Geyve İlçe Danışma Meclisi Toplantısı, Kültür Merkezinde geniş katılımlı olarak yapıldı.

Danşma Meclisi öncesinde, salon girişinde hazurun cetveli imzaya açıldı.

Toplantıyı Celil Oğul yönetti.

Saygı Duruşu sonrasında İstikal Marşı birlikte söylendi.

Divan Heyeti oluştu. Divanda; Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İlçe Teşkilat Başkanı Selami Çolak, İlçe Genel Sekreteri Raif Alev, İlçe Gençlik Kolları Baş.Yar. Yunus Emre Yar, İlçe Kadın Kolları Üyesi Nagihan Çakır yer aldı.

Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak kısa konuşmasında yaptıkları icraatları tek tek sayarak, muhalefetin eleştirilerini cevapladı ve ‘kendi dönemlerinde yaptıklarını saysınlar ‘ diyerek eleştiride bulundu.


Geyve Ak parti İlçe Danışma Toplantısı ile geyvemedya

Ak Parti Alifuatpaşa Belde Başkanı Yusuf Besen konuşmasında özetle: ‘Seçildiğimden bu yana etkinliklerimiz devam etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü ve Yaşlılar Haftasını kutladık. Tek tek yaşlılarımızı ziyaret ederek karanfil hediye ettik. Kanser Haftası nedeni ile seminer düzenledik. Orman İşletme Müdürlüğü ile irtibata geçilerek fidan diktik. Gençlik kollarımız Çanakkale gezisi ve futbol turnuvaları düzenleyeceğiz.’ Dedi.

Alifuatpaşa Belde Belediye Başk.Vekili Şuayip Erkan Çalık konuşmasında özetle şunları söyledi:  ‘Genel düzenlemeler yaptık. 17 arkadaşımızı işe aldık. 32 dönüm alan Orman İşletme müdürlüğünden kiralanarak Mesire Alanı olarak düzenlenecek. 2 adet yolcu otobüsü almak için girişimlerde bulunduk. 1 yolcu otobüsü hibe edildi. Yol genişletme ve kamulaştırma çalışmalarımız devam ediyor. İçme suyu şebekemiz yenilecek. Kanalizasyon konusundaki sorunları  çözmeğe çalışıyoruz.’

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında: ‘Kendi dönemlerinde yapamadıklarını yapan bizlerin yaptıklarını gizlemeğe çalışıyorlar. Hizmet almak için emek harcıyoruz. Kat yüksekliğini 14m. ye çıkardık, yeni hastanemiz yapılacak. 2.5 trilyonluk Sosyal Güvenlik Kurumu binası yapılacak. İlçe Tarım Kompleksi inşaatında sona yaklaşıyoruz. Yurt-Kur’a yurt talebimiz oldu. 500 kişilik yurt binası inşaatına başlanacak.Milletvekilimiz Sayın Şaban Dişli ile Geyve’de tarih yazdık. Yaptıklarımız ortada. 50 yıldır Geyve’de konuşulan köprü ve çevreyolu inşatı sürüyor…’

Ak Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu kısa konuşmasında başarı dileklerini sundu.

Ak parti Geyve İlçe Başkanı Muhittin Irmak’ın katılımcılara teşekkür etmesi ile Danışma Meclisi Toplantısı sona erdi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3081 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Ak Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı için 6 Yorum

 1. sait dedi ki:

  Danıştınızda ne oldu

 2. muhtar dedi ki:

  yahu bende ordaydım ama niye oraya çağırıldığımızı bi türlü anlamadım,çoğunluk benim gibi birsürü muhtar ve köylerden vatandaşı doldurdular perşembe günü,bize geyve merkeze yapılan ve yapacaklarını vaat ettikleri şeyleri anlatıp durdular.merak ettiğim bu adamların hiçmi geyve merkezden seveni yok,niye esnaftan kimse yok,geyveden vatandaş yok,bize niye anlatırlar,bizim hizmetimizi ilözel idare zaten o parti bu parti demeden getiriyor adamlar sağolsunlar.KISACASI BİSÜRÜ MASAL DİNLEDİK,HA BİDE ….Mİ BEYİN BAZI MUHTAR ARKADAŞLARLA EMRİ VAKİ KONUŞMASI BİZLERİ RAHATSIZ EDİYOR.

 3. Mehmet Nuri dedi ki:

  saite soda çıktı :=)

 4. ömer dedi ki:

  muhtarım sizi zorla mı götürdüler oraya.il özel idareden bize hizmet geliyo demişsin.bu kuruma parayı hükümet veriyo,ilçe teşkilatı da nereye ne lazımsa ona göre yönlendiriyor.yaşın kaç bilmiyom ama siz masalın da ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz.ya da hiç masal dinlemememişsiniz.size tavsiyem andersen klasiklerinden başlayabilirsiniz.

 5. selami çolak dedi ki:

  muhtar arkadaş o toplantının içeriği o zaten ak partinin köy temsilcileri ve mahalle temsilcileri olduğu için geyvenin 63 köyü var ondandırki 63 köy temsilcisi ve 7 mahallemiz olduğu içinde o kadar geyve merkezden temsilcimiz var muhtarlarımızda davetli idi toplantıya tabiiki geyve merkezde ve köylerde ne yapılmışsa anlatıcaz ondan gocunmanıza gerek yok muhtar kardeşim ayrıca ben kimseye emir vaki yapmadım yapmamda bütün muhtar arkadaşları sevip sayıyorum zaten siz yanlış anlamış olabilirsiniz

  • muhtar dedi ki:

   neydim noldum ne olacam dimi ….mi bey,,biz sizleri refah partisi zamanından biliriz.üç kuruşa beş köfteyi seversiniz.diyeceğim partiye zarar veriyorsunuz.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle