Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

PAMUKOVA’YA GENÇ DİNAMİK MÜDÜR

ÜMİT-EROL-PAMUKOVA-İLCE-TARİM-MUDURU-OLDU- (1)Pamukova Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne genç dinamik ve Pamukova’lı bir ilçe müdürü atandı.

Geyve Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli iken Pamukova’ya Müdür olarak Atanan Veteriner Hekim Murat Kefeli’nin ardından son değişiklik ile yine Geyve’de Ziraat Mühendisi olarak çalışan Ümit Erol Pamukova Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne ilçe Müdürü olarak atandı.

Pamukova ya yeni atanan ilçe müdürü Ziraat Mühendisi Ümit Erol’u her gün onlarca Pamukovalı üretici ziyaret ederek ilçenin tarımsal çalışmaları hakkında da bilgi alış verişinde de bulunuyorlar. Müdür Erol ile yeni sezonda ve gelecekte güzel şeyler yapılacağı beklenti ve umutlarını ifade eden Pamukovalı üreticiler Tarımsal üretimin en üst seviyede olan Pamukova ilçesine buranın toprağı ile suyu ile yoğrulmuş genç dinamik bir Ziraat Mühendisinin atanmasından duydukları memnuniyetlerini ifade ederek yaptıkları ziyaretlerde Erol’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Kadrosu Geyve ilçesinde olan ve daha önce Pamukova da görevli olan Veteriner Hekim İlçe Müdürü Murat Kefeli ise Sakarya Erenler İlçe Tarım Müdürlüğüne atandı.

 ÜMİT EROL EROL KİMDİR?

Pamukova Hayrettin doğumlu olan Umit Erol Ahi Evren Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal ve Teknoloji Bölümü nü bitirdikten sonra görev 2006 yılında Kırşehir Akpınar ilçesinde Ziraat Mühendisi olarak görevine başladı. Daha sonra 24.Ağustos.2015 ten itibaren  Geyve İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde çalışmaktaydı.

Geyve den sonra Pamukova ya İlçe Tarım müdürü olarak atanan Erol. Evli ve 1 çocuk babası.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2588 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle