Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Ocak 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet

Geleceğin Mühendisleri Geyve’de

Geleceğin Mühendisleri Geyve’de

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü tarafından 4. kez düzenlenen “KYK Tematik Kış Kampları” kapsamında Mühendislik Ar-Ge İnovasyon Kampı Sakarya’da başladı.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen Mühendislik Ar-Ge İnovasyon  Kampında, öğrencilerin İnovasyon ve Girişimcilik alanında uzman akademisyenlerin vereceği dersler ile kendilerini geliştirme fırsatını yakalayacaklar.

Bu kapsamda Mühendislik öğrencileri Geyve Yöresel ürünler üretim merkezi ile Geyve Seyir terasını gezdiler.Geyve Yöresel ürünler merkezinde ekşili mayadan köy ekmeği yapımını izleyen öğrenciler, tesise hayran kaldılar.Mühendis adayı öğrenciler daha sonra Geyve Seyir terasına çıkarak bol oksijen altında lezzetli ikramlar eşliğinde mükemmel manzaranın tadını çıkardılar.

“KYK Tematik Kış Kampları” kapsamında Mühendislik Ar-Ge İnovasyon Kampı öğrencilerinin Geyve ziyareti hakkı da kısa açıklamalarda bulunan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Geyve’mizin tanıtımına ara vermeden devam ediyoruz. Geyve artık bir marka! Sizlerden aldığımız güçle Geyvemizi ülkemizde ve dünyada bir marka haline getirdik. Bu şehrin yerli ve tamamen milli markası olan “GEYVA” ile Geyvemizde yetişen ürünler ve bu ürünlerden üretilen doğal lezzetler ile Geyve adını önce ülkemize sonra dünyaya tanıtıyoruz. Durmak Yok, Hizmete Devam , dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

1117 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle