Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sağlık, Sür Manşet, üst Haberler

Geçen Yıl Hizmete Açılmıştı..

Geçen Yıl Hizmete Açılmıştı..

Geçtiğimiz yıl hizmete açılan Geyve Devlet Hastanesinin ön bahçesi her yağmur sonrası yaşanan sel ve çökme yüzünden yeniden kazılmaya başlandı.

YAZIK HEM DE ÇOK YAZIK

Geyve Devlet Hastanesinin ön bahçesi her yağmurda yaşanan su sızmalarının önüne geçilebilmesi için yeniden kazılmaya başlandı.Müteahhit firma tarafından yapılan çalışmalar esnasında Hastanenin acil bölümünün ön tarafında çökme yaşandı.Yaşanan çökme olayı sonrası Hastanenin acil önü ile polikliniklerin ön kısmı kazılarak yeniden yapılacak.Trilyonlarca liraya ihale edilerek yapılan ve geçtiğimiz yıl hizmete açılan hastanenin bu şekilde görüntülenmesi vatandaşları isyan ettirdi.

ESKİ HASTANENİN TEMELİ KALDIRILMADI

Eski hastane yıkılarak yan tarafına yapılarak hizmete açılan Geyve Devlet Hastanesinde eski hastanenin temeli yerinden sökülmeyerek üzerine beton atılmıştı.Atılan bu beton sonrası hastane bahçesinin kodu yükselmiş ve her yağmur sonrası yapılan su giderlerinin de yetersiz kalmasıyla Hastane önünü su basması olayı yaşanıyordu.

Geyvemedya/Haber Merkezi

4830 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geçen Yıl Hizmete Açılmıştı.. için 2 Yorum

  1. HASTA dedi ki:

    AYNI FİRMAYA HÜKÜMET KONAĞI İHALESİDE VERİLDİ HASTANENİN EKSİKLERİ BİLİNİRKEN HEMDE. SİYASİLERİN AYMAZLIĞI SONUCU İÇİ SENİ DIŞI BENİ YAKAR HASTANE OLDU. ŞİMDİ YAPIALAN MASRAFI KİM KARŞIYACAK FİRMA PARAYI ALDI GİTTİ

  2. süleyman dedi ki:

    akparti geyveyi kaybetmeye yemin etmiş birşekilde hızla ilerliyo. Yakında seçim olunca çok kötü gümlüceniz bak sonra bize hain main demeyin kendiniz ettiniz kendiniz buluyonuz gari

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle