Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Eylül 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Gazilere Kaymakamdan Yemek…

geyve-kaymakami-ilyas-memisten-gazilere-yemek- (1)Geyve İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, “19 Eylül Gaziler Günü” nedeni ile İlçe Muharip Gaziler Derneği Üyelerine “İlhan Tan Tesisi”n de yemek verdi.

Yemeğe; İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, İlçe Garnizon Komutanı J. Üstğm. Raşit Gökhan Civek, İlçe Askerlik Şube Başkanı Per. Üstğm. Taner Çolak, Belediye Başkan Vekili Neşet Çakır, İlçe Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, İlçe Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ekrem Uysal, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç, Dernek Üyesi Muharip Gaziler katıldı.

İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, yemekte yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi: ” 19 Eylül Gaziler Günü nedeni ile düzenlediğimiz yemeğe katılımlarınız için hepinizi saygı ile selamlıyorum. Yapmış olduğumuz programla bu günü en iyi şekilde kutlamaya çalıştık. 2003 yılından bu yana Gaziler Günü kutlanıyor. Gazilik şuurunu, vatan millet sevgisini gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak için gaziler günü kutlanmaya başlandı. Bu milletin huzurla parçalanmadan dimdik ayakta kalması, değerli gazilerimizin ve şehitlerimizin yapmış oldukları onurlu mücadelenin gayretlerinin sonucudur. Bu nedenle gazilerimizi en iyi şekilde hatırlamak yad etmek ve gelecek nesillere de bu şuuru en iyi şekilde vermek durumundayız. Katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1521 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle