Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Nisan 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Gazilerden Kaymakam Memiş’e Ziyaret

GAZİLER KAYMAKAM’A ZİYARET

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı ve yönetimi ile Geyve Temsilcileri Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti.

Kıbrıs Barış Harekatına ve Kore Savaşına katılanlar tarafından kurulan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Erol Demir, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Cantez ve Sabri Akay, Geyve Temsilcisi Ekrem Uysal ve Gazi Davut Peşli ile birlikte Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Erol Demir; Dernek faaliyetleri hakkında Kaymakamımıza bilgi verdi. Geyveli gaziler ile şehit ailelerine göstermiş olduğu ilgiden ve Kaymakamlık binasında şehit yakınları ve gaziler için tahsis edilen Şehit Yakınları ve Gaziler Bürosu için Kaymakam İlyas Memiş’e teşekkür ederek, katkılarından dolayı plaket takdiminde bulundu.

Kaymakam Memiş, Devletimizin her zaman şehit yakınları ve gazilerimizin yanında olduğunu, ihtiyaç ve sorunlarının çözülmesinde yardımcı olunduğunu ifade ederek, Gazilerimize ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1266 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle