Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Fidanlar Toprakla Buluştu…

pamukova-orman-haftasi-fidan-dikimi- (21)Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Pamukova İşletme Şefliği tarafından, Karapınar Mahallesi mevkiinde “Dünya Ormancılık Haftası ” nedeni ile fidan dikim töreni düzenlendi.

Programın açılış ve bilgilendirme konuşmasını Geyve Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu yaptı.

Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10/C sınıf öğrencisi Beyza Ceylan, BİOSUN Pamukova Katı Atık İşleme Enerji ve Çevre Sanayi Ticaret A. Ş. Eğitim Uzmanı Kaan Arda, Pamukova Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Osman Aydın günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmalarını sundu.

Törene katılanlar birlikte dikim sahasında hazırlanan yerlere çınar ve çam fidanlarını dikti.

Diktikleri fidanların yanına isimlerinin yazıldığı çubukları yerleştiren öğrencilerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

Fidan dikimi sonrası konuklara ikramlarda bulunuldu.

Fidan dikim törenine; Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Pamukova Garnizon Komutanı, Geyve Orman İşletme Müdürü Mustafa İşçioğlu ve İşletme Şefleri, öğrenciler katıldı.

Pamukova İşletme Şefi Savaş Pehlivan ve İşletme Çalışanlarının, törende aksaklık olmaması için davranışları takdirle karşılandı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

1640 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle