Hoşgeldiniz  

admin | 15 Mayıs 2013 | Gündem, Siyaset

Faili Meçhuller ve Özel Hakkında şok İfade!!!!

Malatya 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen Zirve Yayınevi katliamı davasında çarpıcı iddialar ortaya atıldı.

Gizli tanık ‘Deniz Uygar’ kod adıyla bilinirken kimliği deşifre olan İlker Çınar, Uğur Mumcu, Ahmet Taner Kışlalı, Bahriye Üçok, Muammer Aksoy ve Gaffar Okkan cinayetlerinin faili olarak TUSHAD’ın bünyesindeki Siyah Kuvvetler’i gösterdi.

Turgut Özal’ın ölümünün suikast olduğunu bizzat duyduğunu da dile getirdi.

JİTEM’E TALİMAT VERİR

Çınar, 1954 yılında Seferberlik Tetkik Kurulu içinde sivil unsur olarak yer alan Türkiye Ulusal Stratejiler ve Harekat Dairesinin (TUSHAD) eylemlerini anlattı. TUSHAD’ın yeni tehdit olarak görülen misyonerliğe karşı yapılandığını, bu kapsamda “Beyaz ve Siyah Kuvvetler” olarak iki unsur yapılanması olduğunu kaydetti.TUSHAD’ın, JİTEM’i de kontrol ettiğini öne süren Çınar, “TUSHAD, JİTEM ve Beyaz Kuvvetler illegal faaliyetlerine devam ediyor. TUSHAD idari koordinasyon merkezi. TUSHAD’ın içindeki birimlerden Beyaz Kuvvetler, hiyerarşik açıdan başta gelmektedir. Sonra Siyah Kuvvetler gelir. JİTEM ise bu hiyerarşi içinde yer almaz. Sadece operasyonel anlamda TUSHAD’dan talimat alır” dedi.

ÖZAL VE BİTLİS’İN ÖLÜMÜ SUİKAST

Beyaz Kuvvetler içinde aktif rol aldığını iddia eden Çınar, Siyah Kuvvetler’in ise operasyonel silahlı bir birim olduğunu savundu. Çınar, şu iddialarda bulundu:”1990’lı yıllarda Ahmet Taner Kışlalı, Bahriye Üçok, Uğur Mumcu, Muammer Aksoy gibi siyasi cinayetlerle Gaffar Okkan’ın öldürülmesi olayı da Siyah Kuvvetler’in yaptığı faaliyetler arasındadır. Ne kadar kaza gibi görünse de Eşref Bitlis’in ve Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın ölümünün bir suikast olduğunu TUSHAD’a girdikten sonra yapılan konuşmalarda bizzat duydum. Bu hususlar, misyonerlik faaliyetleri kapsamında TUSHAD tarafından Mersin’de görevlendirildikten sonra 2 kez daha birebir eğitim almak amacıyla Ankara Güvercinlik’teki jandarma okuluna geldiğimde jandarma görevlileri tarafından bizzat söylenmiştir.”Özal’a kalp krizi geçirmesi için radyoaktif ilaçlar verildiğini ileri süren Çınar, ilaçların kim ya da kimler tarafından ne şekilde verildiğini bilmediğini söyledi. Çınar, Özal’ın otopsi raporunun kendisini doğruladığını belirtti.

Bugün Gazetesi

Kaynak: aktifhaber.com
872 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle