Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Eşme Mahallesinden Asfalt Teşekkürü

Eşme Mahallesinde tamamlanan asfalt çalışmalarının ardından Eşme Mahalle muhtarı Cemal Karakaya, çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür mesajlarını paylaştı.

Geyve’ye bağlı Eşme Mahallesinde doğalgaz çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfaltlama çalışmaları tamamlandı. 2,5 kilometrelik köy içi arterleri yenilenen yüzüyle Eşmelilerin hizmetine sunuldu.

Geyve Eşme Mahallesinde yapılan sıcak asfaltlama çalışmasının tamamlanmasının ardından Mahalle Muhtarı Cemal Karakaya çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediyesi ile Geyve Belediyesine teşekkür etti.

Doğalgaz Nimetinden yararlanıyoruz

Eşme Mahallesi muhtarı Cemal Karakaya, vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda Geyve Belediyemiz ve Akmercangaz ile yapılan çalışmalar doğrultusunda mahallemizde doğalgaz çalışmaları tamamlandı.Halkımız doğalgazın nimetlerinden yararlanmaya başladı.Bu süreçteki çalışmalarda bozulan yollarımız Eşme Işıklarından başlayarak köy içi ve mezarlık girişi olmak üzere toplam 2,5 km.lik bölümü Geyve Belediye Başkanımızın girişimleri sonucu Büyükşehir Beledisiyesince asfaltlandı.

Hizmet Teşekkürü

Yol çalışmasından büyük memnuniyet duyduklarını belirten Eşme Mahallesi Muhtarı Cemal Karakaya; Doğalgaz nimetinin köyümüze getirilmesi sonrası yollarımızın harap bir durumda olması nedeniyle Belediye Başkanımızdan yollarımızın yapılması konusunda bir talebimiz olmuştu. Yaz boyu toz ve çamur içerisinde kalmamız kışın da bunun devam edeceğini düşünmek doğrusu çok can sıkıcı idi. Şimdi yollarımız yenilendi. Yol çalışmalarından sonra mahalle halkımız çok rahatladı ve ulaşım daha güvenli bir hale geldi.Büyükşehir Belediyesine, Büyükşehir Belediye Başkan adayımız değerli büyüğümüz sayın Ekrem Yüce’ye ve Geyve Belediye Başkanımız sayın Murat Kaya ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

1269 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle