Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Haziran 2016 | Alt Haberler, Gündem, Sakarya, Siyaset

Erdoğan Toplu Açılış İçin Sakarya’ya Gelecek

cumhurbaskani-erdogan-sakaryaya-gelecekCumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız inşallah en yakın zamanda Sakarya’ya gelip siz değerli Sakaryalı hemşerilerimiz ile buluşacak. Açılışlar yakında” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrası açıklamalarda bulundu.

Toçoğlu, Erdoğan’ın Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin toplu açılış töreni için Sakarya’ya geleceğini belirtti ve takipçileri ile şu mesajları paylaştı; “Bugün mübarek Ramazan’ın ilk gününde Sayın Cumhurbaşkanımız ile bir görüşmemiz oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız siz değerli Sakaryalı hemşerilerimizin Ramazan ayını tebrik edip, selamlarını gönderdiler. Sayın Cumhurbaşkanımız inşallah en yakın zamanda Sakarya’ya gelip siz değerli Sakaryalı hemşerilerimiz ile buluşacak. Açılışlar yakında.”

Ali Ulvi DERYAOĞLU-Geyvemedya.com

1867 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle