Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ocak 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Ekipler Adeta Kar Canavarı Oldu..

Geyve Belediyesi ekiplerinin karla mücadelesi devam ediyor.

İlçe merkezinde kar kalmamasına rağmen yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı sonrası yer yer 1 metreyi bulan kar kalınlığında Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün mahalle yollarını açma çalışmaları gece gündüz demeden aralıksız devam ediyor.

Geyve Taraklı karayolunun meşhur Kazkıran geçidi yakınında olan Çay, Kayadibi, Sabırlar, Poydular, Sütalan ve Fındıksuyu maksudiye köylerinin köy içi yolları ekiplerin cefakar mücadelesiyle bu gece açıldı.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Karla mücadele çalışmalarımıza gündüz, gece ara vermeden devam ediyoruz. Kazkıran geçidi bölgemizde 1 metreyi bulan kar kalınlığında ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışarak Çay köyü ile köy içi yollarını açtılar.Kendilerine teşekkür ederim. Elimizden geldiğince var gücümüzle çalışıyoruz. Rabbim rahmetini bu yıl bol yağdırdı. İnşallah bu sene ilçemizde ve cennet yurdumuzun her bir yerinde yetişecek sebze ve meyvelerimiz de böyle bol ve bereketli olur.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2583 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle